Korytarze
Nie chcę wchodzić
w zakątki niepewności
w zakręcone korytarze
nieubezpieczonych miejsc
Skurcz serca jednak przypomina
że stąpam po cienkim lodzie
i tak naprawdę nie mam
tu nic do powiedzenia
bo z każdą zmianą sekundy
otwierają się nowe korytarze..
Komentarze (19)
Bardzo ciekawie 5 😉😊
Dziękuję bardzo 😊
"W labiryncie ludzkich spraw" Jedna kropka do +albo-
Szczerze nie rozumiem, przepraszam. Jeśli to utwór to nie znam😊
Jeśli chodzi o niepewność jutra to napewno 😁
Na pewno
Catrina https://youtu.be/FJtjklvHuIM?si=bhilbc372jQtdWp4
Skojarzenie z korytarzami. 😉
Wianeczek super utwór dziękuję 🙂
Catrina Proszę 🙂
Co ma cienki lód do zakręconych korytarzy? Chyba wlazłaś w niewłaściwe drzwi.
Ryzyko jako przenośnia 🙂 zanim coś wybierzesz i tak może Ci się coś stać
Innymi słowy brak jakichkolwiek ruchu też może być niebezpieczny 😁
Korytarze są też pionowe.
NO!
Starszy Woźny Ukośne i niewidzialne 😇
Starszy Woźny wiem poleciałam za daleko 😁
Catrina , Wcale nie.
"W Agorze mamy ciąg wind i korytarzy. Pionowych."
To cytat z komisji śledczej afery Rywina.
Kto ci zabroni używać metafor po swojemu.
Metafora w samej rzeczy jest nielogiczna.
Głowa do góry.
dałem 5.
NO!
Starszy Woźny Dziękuję bardzo 😊
"nieubezpieczonych".
Nowe korytarze to nie tylko nowe niebezpieczeństwa, ale też i nowe możliwości. Ten cienki lód, tak czy inaczej, wydaje się czekać na nas, gdziekolwiek pójdziemy. Pozdrawiam.
Tak zgadzam się nieskończone korytarze mają nieskończone możliwości interpretacji .. ach ten polski It would be so much easier in English😁 dziękuję za poprawę
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania