___
___Autor: NoelaCzytano 161 razyData dodania: 13.06.2024
Średnia ocena: 3.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić6
Obśmiałam się. Masz piątkę. Mam pytanie. Czy "po płaczesz" miało być jako zamierzone?
Nie.. literówka lub korekta w notatniku telefonu . Za późno się zorientowałam a wiersz już poszedł :) Podobnie jak w innym moim wierszu "Wanka"...a miała być "Wenka" 😋
I dzięki 🙂
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Obśmiałam się. Masz piątkę. Mam pytanie. Czy "po płaczesz" miało być jako zamierzone?
Nie.. literówka lub korekta w notatniku telefonu . Za późno się zorientowałam a wiersz już poszedł :) Podobnie jak w innym moim wierszu "Wanka"...a miała być "Wenka" 😋
I dzięki 🙂
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania