___

___

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Adela dwa lata temu

    Obśmiałam się. Masz piątkę. Mam pytanie. Czy "po płaczesz" miało być jako zamierzone?

  • Noela dwa lata temu

    Nie.. literówka lub korekta w notatniku telefonu . Za późno się zorientowałam a wiersz już poszedł :) Podobnie jak w innym moim wierszu "Wanka"...a miała być "Wenka" 😋

  • Noela dwa lata temu

    I dzięki 🙂

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania