Kreskówka w prążkach

Gorący lipiec,

żądło wbija się w dziewczęcą niewinność.

Martwe ciało osy opada pod lipowy cień. Przerasta nas i wieje chłodem.

Bezsilni po szyję zatapiamy się w sierpniu.

Miesiączki jak przerzutki podstępne. Gdy rozpędzonych żniw

nie powstrzyma ostrze ani senne mgnienie.

Gdzieś jesień, tak chce nam się siebie. Gdzie w ciąż

dojrzewamy w dręczących myślach.

Zaraz już zima, zaraz zachłyśniemy się trucizną nocy. Tam za

już wiosna wiatrem zadreszczy ciało osy

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    Nie wiedziałem co napisać to zlepiłem bzdury i mam nadzieję że ktoś się złapie?

  • jerry 28.04.2023

    A to, zaciekawiłeś siebie sobą. Tak czasem bywa, że nie wiemy co napisać. Ale nie martw się, przyjdzie z czasem wiedza.

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    jerry Łap naiwnych póki są xD

  • jerry 28.04.2023

    Łukaszenkow powodzenia xD

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    jerry Sobie tego życz, ja na to ma wyjebane :)

  • jerry 28.04.2023

    Łukaszenkow kup sobie luźniejsze buty, to nie będziesz miał odcisków na duzym palcu :)

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    jerry Powiększ sobie czaszkę, nie będziesz taki ciasny w rozumie:)

  • jerry 28.04.2023

    Łukaszenkow Baj maleńki :)

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    jerry skończyła się inteligencja?

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    Pozdrawiam ciebie Grzegory xD

  • jerry 28.04.2023

    Łukaszenkow Kolejna paranoja sie udzieliła. Niezdrowa podejrzliwość. Jutro kim będę? Tobą, czy Adminem?

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    jerry dla mnie jesteś zwykłym złamanym ....m

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    jerry Wiem że ciasnota umysłu każe tobie to interpretować w złym kierunku, ale nie podążaj za nią xD

  • jerry 28.04.2023

    Łukaszenkow Bidulku twoje załamanie nad złamanym .....m, jest twoim nieszczęśliwym wypadkiem. Może ci jakiś specjalista pomoże przejść twoją traumę.

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    jerry Teraz napisałeś idealny komentarz do swego "wybitnego" tekstu. dziękuje za współpracę

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    To się pewnie stało w Lipcu?

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    Podczas "wbijania w dziewczęcą niewinność"?

  • jerry 28.04.2023

    Łukaszenkow bardzo proszę o oklaski :)

    A tak w ogóle to lubisz takie jazdy. Jesteś jak pluskwa i szukasz upustu dla swojej samotności. Tylko tyle ci pozostalo z pustego życia. Więc bujaj się, jak ci to sprawia przyjemność.

  • jerry 28.04.2023

    Nie będę cię już kopać i ranić. Ulżyj sobie maleńki.

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    jerry Weź może tą męskość na jakimś kiju uwiąż, żeby się prosto zrosła xD

  • Łukaszenkow 28.04.2023

    Samotności powiadasz, w tym też tobie nie pomogę

  • Bardzo spoko tekst.

  • jerry 28.04.2023

    Mauryc spoko, że tak spoko.

  • Rok 28.04.2023

    Wiosny nie będzie? Całkiem spoko wiersz. Żniwa i wielka osa. Osa wszędzie, a nie będę ciągnął...

  • jerry 29.04.2023

    Rok Osa jak koń, każdy widzi. Tylko dwłokiem szarżuje, bo rozumek maleńki...

  • Rok 29.04.2023

    Wiosnę też wbiłeś xd
    Rok pełen os.

  • jerry 29.04.2023

    Rok tak lubię poinwigilować w kuchni :) Czasem też poimprowizować w smakach.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania