Krocie

- U mnie? Cudnie, nie bieduję -

fury, knajpy i lalunie!

Trwonię krocie, nie żałuję -

piję, tańczę i baluję!

 

A u ciebie? Pewno nudnie!?

Dobrze przędziesz? Bardzo schudłeś!

Sweter masz jak strach na wróble,

jeszcze garnek na łeb ubierz!

 

Dobra, lecę, gdzieś porządzę...

Może balet, jakieś proce...

(wpadł na siostrę)

- Dycha ciotce!

I za wino zwróć pieniądze!

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • Domi123 5 dni temu

    nie do końca kumam... czyli że tej Gośce wisi za wino, czy jak?

  • Nahaybazza 5 dni temu

    Prawdopodobnie to sklepowa... natychmiast przebudowuję bo masz rację, jest tu niedociągnięcie. Dzięki za wskazówkę.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania