Krocie
- U mnie? Cudnie, nie bieduję -
fury, knajpy i lalunie!
Trwonię krocie, nie żałuję -
piję, tańczę i baluję!
A u ciebie? Pewno nudnie!?
Dobrze przędziesz? Bardzo schudłeś!
Sweter masz jak strach na wróble,
jeszcze garnek na łeb ubierz!
Dobra, lecę, gdzieś porządzę...
Może balet, jakieś proce...
(wpadł na siostrę)
- Dycha ciotce!
I za wino zwróć pieniądze!
Komentarze (2)
nie do końca kumam... czyli że tej Gośce wisi za wino, czy jak?
Prawdopodobnie to sklepowa... natychmiast przebudowuję bo masz rację, jest tu niedociągnięcie. Dzięki za wskazówkę.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania