Dobra, od czego by zacząć. Może najpierw od podziękowania. DzięKuje,a raczej Dziękujemy :)
Wkradły się małe błędy, które o dziwo zauważyłam. Ale co mi tam one.
Króliczek był słodki i odważny, fajnie go opisałeś. Skojarzył mi się z króliczkiem z Alicja w Krainie Czarów przez ten opis ubranka. Kotem był kotkiem chyba ze Shreka, trochę kociak leniwy ale chociaż bojowo nastawiony. Króliczek i Kot bronili przyjaciela bardzo mi się spodobało.
Tematyka była fajna i pomysłowa. Ratowanie przyjaciela, uwięzionego ptaka. Pomysł z istotami ciekawy, moment uwolnienia ptaka i to jak eksplodował i co spowodowała ta eksplozję.
Oczywiście mam coś ulubionego w Twojej bajce, dialog na końcu:
- Ale… Jak to? – Kot miał łzy w oczach gdy na wyciągnięte łapki spadały świetliste drobinki.
Królik podszedł i położył mu łapkę na ramieniu.
- Ona zawsze tego pragnęła. Teraz jest wolna. Szczęśliwa…
- Ale odeszła…
- Nie, już zawsze będzie z nami. Przyjrzyj się.
Bajka była trochę nostalgiczna moim zdaniem, przyjemnie i lekko się ją czytało. Ciekawa bajka. 5:)
Nie chcę się tłumaczyć, ale błędy mogły się wkraść z powodu ciśnienia, które na mnie wywierano w domu. Musiałem się pospieszyć, a to nie pomaga w tworzeniu ;) Najważniejsze, że bajka się podobała. Koncepcja uwalnianego ptaka była przeznaczona dla Ciebie, sama wiesz czemu ;)
Bardzo miło czytało się Twą własną baśń, były momenty,które trzymały w napięciu i przez to, chciało się czytać wciąż dalej i dalej, zakończenie tak troszkę mnie wzruszylo :') czarujesz swoimi tekstami c:
Króliczek faktycznie był trochę popychany, ale dzielny mimo wszystko. Słodki. Kot, taki macho, ale z wielkim sercem i ta kolorowa ptaszyna, którą uwięzili w wysokiej wieży. Piękna bajka. Dwóch rycerzy uwalniających śliczną księżniczkę. Fajnie wyszło. Błędów nie wytykam 5 :)
Komentarze (13)
Dobra, od czego by zacząć. Może najpierw od podziękowania. DzięKuje,a raczej Dziękujemy :)
Wkradły się małe błędy, które o dziwo zauważyłam. Ale co mi tam one.
Króliczek był słodki i odważny, fajnie go opisałeś. Skojarzył mi się z króliczkiem z Alicja w Krainie Czarów przez ten opis ubranka. Kotem był kotkiem chyba ze Shreka, trochę kociak leniwy ale chociaż bojowo nastawiony. Króliczek i Kot bronili przyjaciela bardzo mi się spodobało.
Tematyka była fajna i pomysłowa. Ratowanie przyjaciela, uwięzionego ptaka. Pomysł z istotami ciekawy, moment uwolnienia ptaka i to jak eksplodował i co spowodowała ta eksplozję.
Oczywiście mam coś ulubionego w Twojej bajce, dialog na końcu:
- Ale… Jak to? – Kot miał łzy w oczach gdy na wyciągnięte łapki spadały świetliste drobinki.
Królik podszedł i położył mu łapkę na ramieniu.
- Ona zawsze tego pragnęła. Teraz jest wolna. Szczęśliwa…
- Ale odeszła…
- Nie, już zawsze będzie z nami. Przyjrzyj się.
Bajka była trochę nostalgiczna moim zdaniem, przyjemnie i lekko się ją czytało. Ciekawa bajka. 5:)
Nie chcę się tłumaczyć, ale błędy mogły się wkraść z powodu ciśnienia, które na mnie wywierano w domu. Musiałem się pospieszyć, a to nie pomaga w tworzeniu ;) Najważniejsze, że bajka się podobała. Koncepcja uwalnianego ptaka była przeznaczona dla Ciebie, sama wiesz czemu ;)
Wiem. Bardzo Miło to słyszeć. Dziękuje :*
Nie ma sprawy, gdyby jeszcze się pojawiły jakieś chętki na bajkę to śmiało pisz ;)
Oki :) Ale wiesz, nie chce Cię przemęczać.
Spokojnie, nie męcze się :) A jak zacznę to Ci powiem ;)
Dlaczego króliczek ciągle obrywał? T.T
Bajeczka boska XD Dziękuję Chris! :***
5/5
Tak wyszło, ale to był wyjątkowy króliczek ;) nie ma sprawy, jakby były jeszcze jakieś życzenia to wiesz gdzie mnke szukać ;)
Bardzo miło czytało się Twą własną baśń, były momenty,które trzymały w napięciu i przez to, chciało się czytać wciąż dalej i dalej, zakończenie tak troszkę mnie wzruszylo :') czarujesz swoimi tekstami c:
Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że jeszcze u mnie troszkę zostaniesz ;) ja spaceruję u Ciebie ;)
Chris! Nadal nie masz fejsa! T.T
Króliczek faktycznie był trochę popychany, ale dzielny mimo wszystko. Słodki. Kot, taki macho, ale z wielkim sercem i ta kolorowa ptaszyna, którą uwięzili w wysokiej wieży. Piękna bajka. Dwóch rycerzy uwalniających śliczną księżniczkę. Fajnie wyszło. Błędów nie wytykam 5 :)
Chris, dlaczego usunięte, się ja pytam ;-; Ja chcę czytać XD!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania