Krople Deszczu

Spadają na ciebie jak nagłe troski.

Bawiły się z tobą gdy,byłeś dzieckiem.

Zdziwione gdy teraz przed nimi się chowasz.

Dają ulgę drzewom,kwiatom,trawie.

Chcą dotknąć przeróżnych atrakcji.

Ciekawe co słychać w wielu domach.

Trzymając się razem,w wielkich grupach,

zostają brutalnie rozdzielone przez los.

Wesołe czy Smutne?

Na pewno pożyteczne.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 18

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (32)

  • betti 30.08.2019

    Bardzo dziecinny ten wierszyk.

  • Magdalena400 30.08.2019

    (usunięte)

  • Aisak 30.08.2019

    Hahahaha

  • DrV 30.08.2019

    odzyskałem wiarę w wierzenie

  • JamCi 30.08.2019

    Uuuuu grubo. Czy to aby na pewno warto?

  • Bogumił 30.08.2019

    Z czystym sumieniem postawiłem jedynkę.

  • Margerita 30.08.2019

    a ja daję pięć

  • Bogumił 30.08.2019

    Magdalena to Sisi w wersji hardcore.

  • Tomasz Bordo 30.08.2019

    Sisi jest w porządku.

  • Bogumił 30.08.2019

    Tomasz Bordo Sisi tak ale M400 już nie.

  • Canulas 30.08.2019

    Też dołożyłem jedynkę. Za personalne ublizanie jest chuj w dupę i dół z wapnem.

  • Aisak 30.08.2019

    Linczują Magdalenę słowami i kamieniem
    Magdalenę linczują nawet psioczą i szczują

    Wal się dziwko
    Na te słowa
    Wielkie zdziwko
    To jest brzydko

    Linczują Magdalenę a ja znowu mam wenę
    Magdalenę linczują i dobrze się z tym czują

    Wal się dziwko

  • Aisak 30.08.2019

    Dałam 5.

    Bo odróżniam tekst od autora.

  • Bogumił 30.08.2019

    Ha ha

  • Aisak 30.08.2019

    Ha Ha
    He He
    Hi Hi
    Ho Ho
    Hu Hu
    Hy Hy

    Hą Hą
    Hę Hę

  • Tomasz Bordo 30.08.2019

    Aisak opanuj się

  • Aisak 30.08.2019

    Dobrze.

  • Bogumił 30.08.2019

    Aisak ha ha

  • Aisak 30.08.2019

    Weź się odczep :/

  • sensol 30.08.2019

    nie zachwyca

  • Margerita 31.08.2019

    No i czego wy chcecie od Magdaleny jedziecie na nią bo powiedziała dziwko ma dziewczyna odwagę nazwać rzeczy po imieniu

  • krajew34 31.08.2019

    No tak, wszyscy zacznijmy być "odważni" i obrażajmy się nawzajem. Krytyka, jaka by nie była, nie zasługuje na epitety. Portal literacki wymaga pewnej etyki, to nie speluna, gdzie każdy na zaczepkę reaguje wulgarnie.Pewien poziom musi być.

  • Tomasz Bordo 31.08.2019

    krajew34 i kto to mówi

  • krajew34 31.08.2019

    Tomasz Bordo jesteś wyjątkiem od reguły, nie oceniasz tekstów, tylko prowadzisz gierki spamowe. Dla trollów nie ma litości.

  • krajew34 31.08.2019

    Tyle ode mnie, nie będę prowadził gównoburzy z tobą w głównej woli. Mam nadzieję, że admin zajmie się twoją osobą. Życzę miłego dnia.

  • Tomasz Bordo 31.08.2019

    krajew34 nie jestem żadnym trollem. I czemu admin miałby się mną zająć? Przez ciebie zajął się nuncjuszem

  • krajew34 31.08.2019

    Tomasz Bordo powiem tylko jedno na koniec, bo to latanie za mną, zaczyna mnie męczyć. Gdybym mógł cofnąć się w przeszłość, zapewne w ogóle, bym nie wtrącał się w tę sprawę i zostawił wolną ręką Nuncjuszowi. Jesteś, jak zaraza, która toczy opowi.

  • krajew34 31.08.2019

    Zgłosiłem adminowi, by usunął naszą "konwersacje" tutaj, jest nie merytoryczna i bezsensu.

  • Tomasz Bordo 31.08.2019

    krajew34 idź lepiej na kod

  • Magdalena400 03.09.2019

    A jaj jaj , ależ wy jesteście nudni. Te upomnienie możecie sobie wsadzić, i wasze żałosne komentarze, ten portal jest kiczowaty a wam wystarczy tylko rzucić jakieś okruszki byście się zaczęli o to między sobą użerać ,widać że mój test na wasz szczury się udał. To miejsce dzieciaczków ,które się bardzo lubią kłócić a nie miejsce na pisanie. Dlatego ja tu więcej nie będę ,szkoda mego czasu i energii . Żałosne są wasze komentarze. HA HA HA HA HA

  • Canulas 03.09.2019

    Oj nieee!!! Zostań!!! Zaklinam Cię na wszelkie świętości, na wszystko co cenne. Na kanapkę ze smalcem i jesienny powiem liści w parku.
    Nie "otchuć". Rozświetlaj nam tu dalej. Bądź dla nas maluczkich opoką, jak i kagankiem światła na drodze ku literackie u oświecenia.

    Nie możemy Cię straciiiiić.
    Portal upadnie. Morza wystąpią z brzegów. Bordo nie zje już nigdy kebaba.
    Zaklinam Cię wybitna juzerko, opamietaj się jeszcze...

  • krajew34 03.09.2019

    Szkoda, że tacy wybitni ludzie odchodzą...Mogłaś jeszcze tyle rozjaśniać, tyle gryzoni utłuc jednym epitetem.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania