Krótka rymowanka o świecie

Jakie to piękne

Siedzieć i myśleć

 

Jakie to trzeźwe

Płakać i pić

 

Jakie to szczere

Znać i wspominać

 

Jakie to smutne

Kłamać i żyć

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Nerd 14.08.2017

    Ładne i z morałem. 5.

  • Tina12 14.08.2017

    Jak w tak niewielu słowach zawarłaś tyle prawdy?
    5 :)

  • Pan Buczybór 14.08.2017

    No, coś idealnego na sygnaturę forumową. Takie motto życia. I w sumie fajnie, że wstawiłaś coś bez anoreksji. Monotematyczność jest okropna.

  • Canulas 14.08.2017

    No proszę, jakie zmyślne

  • Igniis 14.08.2017

    Dobrze powiedziane :D 5

  • KarolaKorman 14.08.2017

    Krótkie i treściwe :)

  • Kilka wersów a tyle treści. Super

  • detektyw prawdy 14.08.2017

    wygrywa konkursy najwiekszego najkrotszego przekazu

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania