Krótka rymowanka o świecie
Jakie to piękne
Siedzieć i myśleć
Jakie to trzeźwe
Płakać i pić
Jakie to szczere
Znać i wspominać
Jakie to smutne
Kłamać i żyć
Jakie to piękne
Siedzieć i myśleć
Jakie to trzeźwe
Płakać i pić
Jakie to szczere
Znać i wspominać
Jakie to smutne
Kłamać i żyć
Komentarze (8)
Ładne i z morałem. 5.
Jak w tak niewielu słowach zawarłaś tyle prawdy?
5 :)
No, coś idealnego na sygnaturę forumową. Takie motto życia. I w sumie fajnie, że wstawiłaś coś bez anoreksji. Monotematyczność jest okropna.
No proszę, jakie zmyślne
Dobrze powiedziane :D 5
Krótkie i treściwe :)
Kilka wersów a tyle treści. Super
wygrywa konkursy najwiekszego najkrotszego przekazu
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania