Krótki tekst o mężczyźnie, który zmienił wszystko
Mężczyźni,
potrafimy im oddać całe swoje serce, całą duszę,
a oni wypluwają to wszystko prosto na nas,
nie licząc się z niczym,
mówi że cię kocha a zamiast cię pocieszać, kopie cię kiedy leżysz,
mówiąc tak protekcjonalnym tonem,
jakby należał do niego cały świat,
marzy mu sie dom i rodzina, ciepło rodzinnej atmosfery,
a potrafi wparować ci do domu, porwać coś z lodówki, zacząc to gotować,
i tak sobie wyjść nie przejmując się tym że stoi to na gazie,
to jest miłość? To są uczucia?
To jest odczuwanie wdzieczności do innego człowieka?
Robiłam dla niego wszystko, potrafiłam spotkać sie z nim o północy,
kiedy mnie potrzebował,
a on nie potrafi nawet mi czegokolwiek pogratulować,
On potrafi tylko wlecieć do domu jak burza, przelecieć go całego i wyjść,
bez uczuć, bez emocji, bez czegokolwiek,
a na do widzenia słyszysz; Możesz już do mnie nie dzwonić, nigdy.
Doskonale, wypłakuję oczy w poduszkę,
a on jedzie sobie zadowolony przed siebie,
moje życie sypie mi się przez palce, a on potrafi tylko nawijać o swoim
cudownym wyjeździe do Londynu,który napewno się powiedzie,
Zero pytań, żadnego współodczuwania, nic, tylko pustka.
Komentarze (6)
Bardzo mi przykro... Przechodzilam przez to samo co ty teraz. Trzymaj się, wszystko się ułoży. Zobaczysz za kilka miesięcy będziesz się z tego śmiała. Bez oceny
dzieki, po raz pierwszy zdecydowałam sie to wszsytko przelać tutaj, publicznie. Miło mi słyszeć że jest tu przyajzna osoba.
MiyuDarkenwoods nie przejmuj się takim dupkiem, bo nie warto. Miałam podobnie. Też wypłakiwałam oczy, aż nie spotkałam mojego aktualnego ukochanego. Wtedy zrozumiałam, że tamto uczucie było pomyłką
Nie warto zatracać się w bólu po takiej osobie. Widocznie facet nie był Ciebie wart. Wylej całą frustrację na papier za każdym razem jak będą atakowały Cię smutne myśli. Pomaga, trzymaj się ;)
Uczucie było jednostronne... Smutne. Jeszcze trafisz na kogoś, kto będzie błogosławił ziemię, po której stąpasz. Będzie chciał wznieść Cię ku niebu, by dziekowac wszelkim mocom za taki dar. Każdego ranka będzie chciał Ci powiedzieć, że jedyne co się zmieniło, to fakt, że kocha Cię mocniej niż poprzedniego dnia.
Wszystko w swoim czasie :)
Racja niemartw się tym życie często płata figle a czasami jest strasznie ale los się do ciebie uśmiechnie i zobaczysz ani się obejrzysz a znajdziesz tego jedynego który stanie się twoją podporą
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania