Poprzednie części: Krótki wiersz.
Krótki wierszyk.
Daleko tam poza słowami.
Poza wszelkimi podejrzeniami
Ukryci przed światem.
Od wieków trwamy.
Śpimy zimą, a żyjemy latem.
Bo miłość to ostatnie co mamy.
To dla niej na tej bezludnej wyspie wciąż trwamy.
To dla niej nienawiść przed światem gramy.
Bo tak na prawdę to my się boimy.
Że miłość ktoś nam ukradnie, gdy się obudzimy.
Następne części: Krótki wiersz.
Komentarze (8)
nie lubię zimy
No ja też nie. Dlatego w lato ładuje akmulatory, by jakoś orzetrwać jesień i zime.
Tina12
wiersz Uwaga
Podziwiam Cię bardzo za tworzenie takich cudów 5 :)
Zwykły wiersz, jak setki innych.
Nie ten jest wyjątkowy, bo jest Twój :)
Boski... niestety jestem jedną z garstki osób, które wolą zimę. Jednak wiersz jest extra.
Dzięki.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania