-Autor: stefanklaksonCzytano 451 razyData dodania: 24.01.2019
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Jako fan serialu wyłapałem kilka aluzji choć nie wiem czy były zamierzone. Tak czy inaczej 5
Pewnie nie, ja znam tylko pierwszy sezon, a może nawet nie.
stefanklakson a pierwszy był najgorszy
fanthomas mi się zawsze zdawało jak to oglądałem, że to by było lepsze jako film pełnometrażowy, pewnie nadrobię jeszcze całość kiedyś.
:))) Jesteś pogodnym człowiekiem. Fajne śmieszkowanie!
Bardzo śmieszne Już myślałem że będzie mord - a tu taka miła niespodzianka Serdeczna 5 Pozdrawiam Kapelusznik
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (6)
Jako fan serialu wyłapałem kilka aluzji choć nie wiem czy były zamierzone. Tak czy inaczej 5
Pewnie nie, ja znam tylko pierwszy sezon, a może nawet nie.
stefanklakson a pierwszy był najgorszy
fanthomas mi się zawsze zdawało jak to oglądałem, że to by było lepsze jako film pełnometrażowy, pewnie nadrobię jeszcze całość kiedyś.
:))) Jesteś pogodnym człowiekiem.
Fajne śmieszkowanie!
Bardzo śmieszne
Już myślałem że będzie mord - a tu taka miła niespodzianka
Serdeczna 5
Pozdrawiam
Kapelusznik
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania