...

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • laura123 01.01.2021

    Przeczytałam z przyjemnością. 5

  • Bożena Joanna 01.01.2021

    Bardzo dziękuję i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

  • Pasja 04.01.2021

    Smutno, ale jak mocno odzwierciedliłaś uczucie, które nigdy nie umiera. Właśnie ta krotochwila na cmentarzu i niebieski bukiecik uzmysłowił mnie jak bardzo przywiązujemy sią do rzeczy, do takich drobnych gestów i do ruchów, że są one gdzieś obok nawet kiedy już nie ma tej bliskiej osoby z nami. Miłość jest pieczęcią na zapamiętanie i na zapełnienie tej pustki. Dopóki będziemy pamiętać i celebrować pamięć, dotąd będziemy szczęśliwi.
    Pozdrawiam

  • Bożena Joanna 05.01.2021

    Wizyta na cmentarzu wywołuje najwięcej wspomnień, niekiedy prowadzi do monologu. Ukochana osoba nie odzywa się, ale dosyć intensywnie odczuwamy obecność tego/tej, co jest daleko poza zasięgiem naszego świata.
    Dziękuję za przeczytanie i komentarz o uczuciu i przywiązaniu.
    Serdecznie pozdrawiam!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania