Dzień dobry
Miłość i zaufanie to fundamenty dobrego związku. Jednak Joanna w pierwszych dniach choroby pochlipywała po kątach. Tak trudno jest opowiedzieć o swojej chorobie drugiej osobie. Pewnie dlatego, że nie chcemy ranić.
Wspaniały dom, życie i rodzinę ma Joanna. A jednak zawsze coś zakłócić ten spokój. Bardzo ciekawie dzielisz tekst i prowadzisz czytelnika.
Pozdrawiam i miłego dzionka
"Do serca mężczyzny przez żołądek."— wiadomo, do tego tango w tle... i choroba. Ładna, przejmująca, poprowadzona w spokojnym tonie opowieść. Zakończenie, jak w życiu, spokojne, smutne, mimo wszystko optymistyczne... Pozdrawiam :)
"Do serca mężczyzny przez żołądek."— wiadomo, do tego tango w tle... i choroba. Ładna, przejmująca, poprowadzona w spokojnym tonie opowieść. Zakończenie, jak w życiu, spokojne, smutne, mimo wszystko optymistyczne... Pozdrawiam :)
Komentarze (9)
Dzień dobry
Miłość i zaufanie to fundamenty dobrego związku. Jednak Joanna w pierwszych dniach choroby pochlipywała po kątach. Tak trudno jest opowiedzieć o swojej chorobie drugiej osobie. Pewnie dlatego, że nie chcemy ranić.
Wspaniały dom, życie i rodzinę ma Joanna. A jednak zawsze coś zakłócić ten spokój. Bardzo ciekawie dzielisz tekst i prowadzisz czytelnika.
Pozdrawiam i miłego dzionka
Są chwile dobre i złe. Chora czuje się winna, że przynosi zmartwienia. Dziękuję za wizytę i komentarz. Pozdrowienia!
Lekko, elegancko o miłości. Warto było przeczytać. Jest jakaś magia w tym opowiadaniu (w sensie całej Krotochwili). Jestem oczarowana.
Pozdrawiam!
Dziękuję za przeczytanie i miły komentarz. Pozdrowienia!
Życie to jedna wielka sinusoida 5
Miło Cię było gościć. Dziękuję i pozdrawiam!
Witam,
"Do serca mężczyzny przez żołądek."— wiadomo, do tego tango w tle... i choroba. Ładna, przejmująca, poprowadzona w spokojnym tonie opowieść. Zakończenie, jak w życiu, spokojne, smutne, mimo wszystko optymistyczne... Pozdrawiam :)
Witam,
"Do serca mężczyzny przez żołądek."— wiadomo, do tego tango w tle... i choroba. Ładna, przejmująca, poprowadzona w spokojnym tonie opowieść. Zakończenie, jak w życiu, spokojne, smutne, mimo wszystko optymistyczne... Pozdrawiam :)
Dziękuję, że zajrzałaś do mnie i za komentarz. Wszystko ma swój początek i koniec, a zwłaszcza nieoczekiwane wielkie szczęście. Serdecznie pozdrawiam!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania