tekst usunięty
tekst usuniętyAutor: GrafomankaCzytano 302 razyData dodania: 31.10.2023
Średnia ocena: 4.1 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić37
Te kwiaty do zerwania to twój wianek a niezapominajki to nasze dzieci!😍
Oczywiście, więc ciesz się wiankiem i dbaj o nasze dzieci... z wyjątkową troską👍
jak rodzina adamsów
Śmiało Marti, nie krępuj się, wyj ile wlezie
Na razie nie mogę, bo Pasja chce być twoją klientką i muszę dopilnować szczegółów...
Grafomanka xD
Piękny wiersz. Sentymentalny, pasuje na święta. Pozdrawiam 5 Ps. Ponieważ mam posuchę pozwól, ze zrobię sobie u ciebie reklamę https://www.opowi.pl/kocham-ewke-final-a88112/#comment-821779
Dziękuję, Marku, za komentarz. Zaraz do Cb pójdę... Pozdrawiam
Grafomanka↔Całość, lecz szczególnie↔"wystarczy zasnąć na rozczarowania" oraz ostatnie dwa wersy i tytuł:)→Pozdrawiam🙂:)
Każda strofa przepiękna. Poezja, którą trzeba i warto utrwalić.
Najlepszy wiersz jaki czytałem....trochę bawi trochę dziwi to taka trochę pomieszana kobiecość z kruchością bursztynu jak sama napisałaś
DD, kikimora, serdeczne dzięki za przeczytanie i komentarze. T. Piietruszewski, kiedy odejdziesz od patosu, przestanie dziwić... Pozdrawiam
żeby nie zginął krucha biel bursztynów rozsypały się puzzle, lecz czas nie stanął w miejscu. przyszedł i wziął co najlepsze. już nie trzeba trzymać świata w zaciśniętych dłoniach, dzielić słowa na ważne i plewy. wystarczy zasnąć na rozczarowania. za oknem jakieś światła, jakby ktoś czuwał, liczył minuty do szczęścia, tylko dotknąć a obudzą się sny. dlatego biegnę w krótkiej sukience, łapię oddech jak wtedy, gdy miałam w oczach zieleń.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (13)
Te kwiaty do zerwania to twój wianek a niezapominajki to nasze dzieci!😍
Oczywiście, więc ciesz się wiankiem i dbaj o nasze dzieci... z wyjątkową troską👍
jak rodzina adamsów
Śmiało Marti, nie krępuj się, wyj ile wlezie
Na razie nie mogę, bo Pasja chce być twoją klientką i muszę dopilnować szczegółów...
Grafomanka xD
Piękny wiersz. Sentymentalny, pasuje na święta. Pozdrawiam 5 Ps. Ponieważ mam posuchę pozwól, ze zrobię sobie u ciebie reklamę https://www.opowi.pl/kocham-ewke-final-a88112/#comment-821779
Dziękuję, Marku, za komentarz. Zaraz do Cb pójdę...
Pozdrawiam
Grafomanka↔Całość, lecz szczególnie↔"wystarczy zasnąć na rozczarowania" oraz ostatnie dwa wersy i tytuł:)→Pozdrawiam🙂:)
Każda strofa przepiękna. Poezja, którą trzeba i warto utrwalić.
Najlepszy wiersz jaki czytałem....trochę bawi trochę dziwi to taka trochę pomieszana kobiecość z kruchością bursztynu jak sama napisałaś
DD, kikimora, serdeczne dzięki za przeczytanie i komentarze.
T. Piietruszewski, kiedy odejdziesz od patosu, przestanie dziwić...
Pozdrawiam
żeby nie zginął
krucha biel bursztynów
rozsypały się puzzle, lecz czas nie stanął w miejscu.
przyszedł i wziął
co najlepsze. już nie trzeba trzymać świata
w zaciśniętych dłoniach, dzielić słowa na ważne
i plewy.
wystarczy zasnąć na rozczarowania. za oknem
jakieś światła, jakby ktoś czuwał, liczył minuty
do szczęścia, tylko dotknąć
a obudzą się sny.
dlatego biegnę w krótkiej sukience,
łapię oddech jak wtedy, gdy miałam w oczach zieleń.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania