krucjata II

"zabijcie wszystkich

Bóg rozpozna swoich

(Arnaud)"

 

a jak nie rozpozna?

jest stary

niedowidzi

 

"zabijmy wszystkich"

 

nie chcę rozpoznać nikogo

z ukochanych

w rozkosznych stosach odszczepieńców

 

żyć

Średnia ocena: 3.1  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (31)

  • Agnes07 10.04.2021

    O Jezus Maria:)

  • Tjeri 10.04.2021

    Podpisuję się pod Przedpiszczynią. :))

  • pansowa 10.04.2021

    O co cho, szanowne panie?

  • Szpilka 10.04.2021

    Bóg się nie starzeje, bo jest doskonały, ale jego kopia na ziemi już nie, a szkoda. Jako sarkazm spoko loko ?

  • pansowa 10.04.2021

    Dlatego jest stary.
    Dla ludzi.
    Więc można zakładać, że nie rozpozna swoich.

  • Szpilka 10.04.2021

    Pansowa

    Niby można, nie będę się spierać ?

  • pansowa 10.04.2021

    Szpilka Bo to dywagacje.
    Żadne z nas nie wie nawet, czy istnieje.
    Można tylko w to wierzyć, lub nie.

  • Szpilka 10.04.2021

    Pansowa

    Ano, z biegiem lat coraz więcej we mnie wątpliwości odnośnie do istnienia ?

  • Opalony Ernest 10.04.2021

    Nie ma boga. Jest za to Stała Plancka. Poniżej osobliwość, której nie jesteśmy w stanie zbadać, zmierzyć. I dlatego wymyślono boga.

  • pansowa 10.04.2021

    Niemniej wiara jest ludziom potrzebna.
    Chcemy wierzyć, że po śmierci jest jakaś sprawiedliwość i nagroda.
    A że nie ma go w naszym życiu jak byśmy chcieli?
    To tylko nasze oczekiwania, że zapobiegnie wojnom i złu.

  • Opalony Ernest 10.04.2021

    pansowa Tak, ta wiara w życie po śmierci i umiłowanie boga tak wielkie, że miłości w tym życiu nie starcza dla innych.
    Jakie to wyrachowane.
    Czynię dobro tylko dlatego, że mogę się na nieskończoność nie załapać.
    A ateiści kochają i czynią dobro bezinteresownie.

  • pansowa 10.04.2021

    Opalony Ernest Jak kto stosuje swoją wiarę i jej nakazy oraz sugestie jest sprawą osobniczą i kulturową.
    Nawet nie wiem, czy niektórzy stosują ją koniunkturalnie i z wyrachowania, a niektórzy w głupocie nie widzą siebie i własnych uczynków jako niezgodnych z tymi normami.
    Ale w końcu jakie to ma znaczenie?
    Zło to zło, nawet wymalowane, wyfarbowane i pędzące co niedzielę do kościoła.

  • Anonim 10.04.2021

    "Nie ma Boga ani pana, zwalmy wszystko na szatana". Kazałem, Ci obwejrzeć Polskie Gówno, a Ty nic... Żyj w nieświadomości...

  • pansowa 10.04.2021

    yanko wojownik 1125 Chyba pomyliłeś adresy.

  • Anonim 10.04.2021

    pansowa, Ano :)

  • Zdzisław B. 10.04.2021

    Ups! Przenikliwe i do bólu ukazujące umiłowanie prowadzące do nienawiści "ROZKOSZNE stosy odszczepieńców".

  • pansowa 10.04.2021

    Tak wyglądała krucjata przeciw Albigensom.
    W miłości chrześcijańskiej i ze słowami biskupa Arnauda.

  • piliery 10.04.2021

    pansowa Co prawda biskup Arnaud tego nie powiedział ale opowiadacze antchrześcijańskich mitów o krucjatach lubią to cytować bo brzmi interesująco i da sie o tym napisać niezły wiersz. :)

  • pansowa 10.04.2021

    piliery Też słyszałem, że nie on, ale idealnie się wpisuje ten tekst w klimat z założenia takiej okrutnej krucjaty przeciwko swoim,
    Stopień okrucieństwa tam był niewyobrażalny.
    Palono kościoły z zamkniętymi ludźmi i mordowano wszystkich. Dzieci, kobiety i starców.
    I to w czyje imię i pod jakimi sztandarami?
    Tak się przekazuje potomnym walkę o wiarę i daje takie przykłady.

  • Dead_Dog 10.04.2021

    pansowa teoria nie ma potwierdzenia w faktach? Tym gorzej dla faktów.

  • Dead_Dog 10.04.2021

    pansowa najpierw poczytaj, co robili albigensi. O kielichach z czaszek duchownych słyszał?

  • Tjeri 10.04.2021

    Swędzi ban Celinkę? To dobrze.

  • pansowa 11.04.2021

    Dead_Dog Idź stąd celina.
    Bie mam ochoty na dyskusję historyczną z przypadkami twojego pokroju.

  • Dead_Dog 11.04.2021

    pansowa co wy wszyscy kurwa z tą Celinką? Pojebało was? Nie znam czlowieka.

  • pansowa 11.04.2021

    Dead_Dog Spadaj oszołomomie.

  • pansowa 11.04.2021

    Dead_Dog Identyczny idiota i cham jak ty.

  • Dead_Dog 11.04.2021

    pansowa aha. To już ją lubię.

  • pansowa 11.04.2021

    Dead_Dog Norma

  • pansowa 11.04.2021

    Mam farta do świrów

  • Dead_Dog 11.04.2021

    pansowa swój do swego...

  • pansowa 11.04.2021

    Dead_Dog Tak celinko... :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania