Krwią pisana
Krwią ścieżka jest pisana
Jaka przyszłość jest nam dana?
Czarny liść opada na moje serce
Dlaczego krwią mam zakrwawione ręce?
Przemierzam drogę. Upadam.
Znowu w otchłań spadam.
Serce podchodzi mi do gardła
Dlaczego ona nam to wszystko zgotowała?
Rzuca kłody nam pod nogi.
Czyżby taki był nasz żywot srogi ?
Komentarze (4)
Gimbo-goth
czasami warto mieć wyczucie, kiedy używać rymów, a kiedy nie, szczególnie, gdy nie umie się ich używać. Sorry, ale słabizna.
Ktoś rzec powinien, żeby się poddawać, zawsze można wyewoluować (nie sugerować się moim przypadkiem, bo to wyjątek od reguły).
Powodzenia w dalszych próbach, które należy podjąć a wtedy zaistnieją - będą fizyczne.
*nie poddawać (serwery się grzeją albo mój komputer)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania