___

___

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Adela dwa lata temu

    Leżeliśmy sobie raz
    Ona zasnęła
    Sztucznych rzęs las
    Trochę się odklejał
    Krągła pupa i policzki
    niezłe chirurgowi
    żem dawał zaliczki
    Moja księżniczka
    Ach
    :) Pozdrawiam

  • Noela dwa lata temu

    Życie...:P
    Wierszyk super :)
    Dziękuję i pozdrawiam

  • Adela dwa lata temu

    Noela, ta Ona u Ciebie jest niedobra.
    On dla niej wszystko, haruje jak wół,
    ma problemy z oddychaniem
    a ona tak brzydko o nim.
    Zero miłości. Nieładnie :)

  • Zenza dwa lata temu

    Kolejny facet zniszczony przez żonę.

  • Zenza dwa lata temu

    - Staszku, nie chodź z kolegami. Staszku, nie chodź na dziwki.
    No i się później dziwi, że gość dogorywa na kanapie z pilotem w jednej, a pitolem w drugiej ręce.
    miało być piwem*

  • Zenza dwa lata temu

    Nic tak nie podtrzymuje przy życiu, jak nienawiść do drugiego człowieka.

  • Noela dwa lata temu

    Adela
    O to tu chodziło ...oboje leżą na kanapie ... Ona i on ...
    I tak nie ma tutaj miłości ... Ona chciała księcia ...
    :)

  • Adela dwa lata temu

    Noela dostałaś ode mnie 5 :)

  • Noela dwa lata temu

    Adela dzięki :)

  • Noela dwa lata temu

    To się rozpętała burza ...
    Trochę dystansu :D

  • Zenza dwa lata temu

    Wiersz wywołuje emocje. Ode mnie pięć.

  • ZielonoMi dwa lata temu

    Śmieszkowe, ale co te wielokropki?😄 Cztery ode mnie.

  • Noela dwa lata temu

    Dzięki. Fakt... :P

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania