Taki bardzo dwuznaczny tekst, jedni mogą się oburzyć Twoją frywolnością inni mogą być nią zachwyceni. Ja jestem tak pomiędzy, ani za pierwszą ani za drugą opcja. Gdybyś nieco delikatniej dobrał słowa, to ja bym zapisał się do tych zachwyconych :)
Pozdrawiam
Dziękuję Maurycy, za komentarz. Myślę, że wtedy byłby to już inny tekst. Teksty sobie, a Autorzy sobie. Czasem coś publikuję z jakąś treścia, a mogę mieć całkiem inne zdanie niż jest w tekście. To tak na marginesie ;) Pozdrawiam, Stefan.
Komentarze (7)
Witam
Ha mają wygolone na bank. Ale czy dziewice? Księżyc miał ostry języczek. Z dystansem, a zarazem z humorem.
Miłego wieczoru
Miłego wieczoru, Pasjo!
Naprawdę mnie rozbawiło :)
Taki bardzo dwuznaczny tekst, jedni mogą się oburzyć Twoją frywolnością inni mogą być nią zachwyceni. Ja jestem tak pomiędzy, ani za pierwszą ani za drugą opcja. Gdybyś nieco delikatniej dobrał słowa, to ja bym zapisał się do tych zachwyconych :)
Pozdrawiam
Dziękuję Maurycy, za komentarz. Myślę, że wtedy byłby to już inny tekst. Teksty sobie, a Autorzy sobie. Czasem coś publikuję z jakąś treścia, a mogę mieć całkiem inne zdanie niż jest w tekście. To tak na marginesie ;) Pozdrawiam, Stefan.
zabawne i dobrze utrzymane
Ha ha ha myślałam że pęknę ze śmiechu ty chamie a to dobre
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania