Ktoś potrzebny
Czym było by życie bez drugiej osoby , która na koniec dnia
Przytuli pocałuję w czoło , powie czułe słowo.
Ktoś taki dla kogo będziesz najważniejszą osobą na tym świecie
Osoba ta wypełni pustkę w twoim sercu , która będzie powodem
do uśmiechu . Wtedy chętniej wracasz do domu bo masz pewność że masz do kogo wracać .
Nie warto odrzucać drugiej osoby , nawet w tedy kiedy jest naprawdę krytycznie . Bo wtedy zostaniesz
sama bez nikogo .
Komentarze (3)
Spacje nie daje się przed znakami interpunkcyjnymi, masz kilka powtórzeń, brakuje Ci również kilku przecinków. Tekst prosty, ale prawdziwy, podoba mi się. 4 ode mnie :)
Dzięki ;-)
Prawda, fajnie mieć kogoś obok siebie, 4 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania