Ktoś potrzebny

Czym było by życie bez drugiej osoby , która na koniec dnia

Przytuli pocałuję w czoło , powie czułe słowo.

Ktoś taki dla kogo będziesz najważniejszą osobą na tym świecie

Osoba ta wypełni pustkę w twoim sercu , która będzie powodem

do uśmiechu . Wtedy chętniej wracasz do domu bo masz pewność że masz do kogo wracać .

Nie warto odrzucać drugiej osoby , nawet w tedy kiedy jest naprawdę krytycznie . Bo wtedy zostaniesz

sama bez nikogo .

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • little girl 15.03.2016

    Spacje nie daje się przed znakami interpunkcyjnymi, masz kilka powtórzeń, brakuje Ci również kilku przecinków. Tekst prosty, ale prawdziwy, podoba mi się. 4 ode mnie :)

  • slodkakotka 15.03.2016

    Dzięki ;-)

  • KarolaKorman 15.03.2016

    Prawda, fajnie mieć kogoś obok siebie, 4 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania