Ciekawe zakończenie. I ogólnie miałaś dobry pomysł; mam tylko jedno zastrzeżenie - "cokolwiek robił to z korzyścią" .
Cokolwiek robił, robił to z korzyścią. - Tak chyba byłoby lepiej. Leci piąteczka ;)
Anonim16.04.2017
poprawiłam-zmieniłam-ulepszyłam.
dziękuję za dobrą radę.
pą-pą.
No i mowa o tym - co ja ująłem inaczej. Świadomość świadczy o dojrzałości -niedociągnięcia są naturalne- chyba, ze ktoś pisze i kreśli, poprawia, poprawia. Aż spierdoli całe sedno, lub będzie dążył do ideału, który i tak komuś się nie spodoba. Super 5
Komentarze (7)
Heh. Pomysłowe i dobrze napisane. 5
naprawdę dobrze?
zmartwychwstałam.
pą-pą.
Ciekawe zakończenie. I ogólnie miałaś dobry pomysł; mam tylko jedno zastrzeżenie - "cokolwiek robił to z korzyścią" .
Cokolwiek robił, robił to z korzyścią. - Tak chyba byłoby lepiej. Leci piąteczka ;)
poprawiłam-zmieniłam-ulepszyłam.
dziękuję za dobrą radę.
pą-pą.
Ciekawe spostrzeżenie i dobrze opisane. Mokrego dyngusa, chrumciu :)
dziękuję, Karolka, będzie mokro i duszno :] wzajemnie.
No i mowa o tym - co ja ująłem inaczej. Świadomość świadczy o dojrzałości -niedociągnięcia są naturalne- chyba, ze ktoś pisze i kreśli, poprawia, poprawia. Aż spierdoli całe sedno, lub będzie dążył do ideału, który i tak komuś się nie spodoba. Super 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania