Dołączam do klubu nie lubiących matmy! A tak btw, to moje wypociny też zaczęłam pisać z nudów, a wyszło z tego takie opowiadanie... Huhu! Ee, też lubię anime, i mała ciekawostka: Kuroko chciałam obejrzeć od dłuższego czasu, ale to ty mnie bardziej do tego zagoniłaś :)
Czytam to twoje opowiadanie, bo często pokładam się przy nim ze śmiechu :) Mam nadzieję, że kiedyś zajrzysz też do mojego głównego (albo byłego głównego, bo już skończone) opowiadania :) Miło cię bliżej poznać!
PS. Obejrzałam już 11 odcinków Kuroko!
Anonim01.06.2015
Podaj tylko tytuł, a w wolnej chwili zajrzę ;)
Matma... Katusze T.T
Ja zagoniłam? o.O Shiroi ma dobry wpływ na otaku!
Haha, serio jest aż takie zabawne? XD
Miłego oglądania i czytania moich durnych, schizowych historyjek :D
Tytuł: "Dziewczyna Paganiniego" :) Jak zajrzysz, to daj znać, czy cię wzruszyło ;) Opowiadanie mi się strasznie podoba, tylko bardzo brakuje mi tam Kagamiego... XD
Anonim01.06.2015
Akane można podciągnąć pod Kagamiego. Oboje są lwami i mają tak samo nierówno pod sufitem XD
Jak tylko przeczytam dam znać ;) Dzięki :*
Komentarze (10)
Mokra prawda ;)
zgadzam się z Karolcią :)
Mokra prawda... Padłam XD Nie mogę przestać się śmiać :D
LOL
- najbardziej nie lubię matmy- Pjona!
Wierszyk super. Niemalże szłyszałam narzekanie Dai-chana xd
O to mi chodziło z Aomine XD
No bo matma jest jakaś nienormalna... ;(
Dołączam do klubu nie lubiących matmy! A tak btw, to moje wypociny też zaczęłam pisać z nudów, a wyszło z tego takie opowiadanie... Huhu! Ee, też lubię anime, i mała ciekawostka: Kuroko chciałam obejrzeć od dłuższego czasu, ale to ty mnie bardziej do tego zagoniłaś :)
Czytam to twoje opowiadanie, bo często pokładam się przy nim ze śmiechu :) Mam nadzieję, że kiedyś zajrzysz też do mojego głównego (albo byłego głównego, bo już skończone) opowiadania :) Miło cię bliżej poznać!
PS. Obejrzałam już 11 odcinków Kuroko!
Podaj tylko tytuł, a w wolnej chwili zajrzę ;)
Matma... Katusze T.T
Ja zagoniłam? o.O Shiroi ma dobry wpływ na otaku!
Haha, serio jest aż takie zabawne? XD
Miłego oglądania i czytania moich durnych, schizowych historyjek :D
Tytuł: "Dziewczyna Paganiniego" :) Jak zajrzysz, to daj znać, czy cię wzruszyło ;) Opowiadanie mi się strasznie podoba, tylko bardzo brakuje mi tam Kagamiego... XD
Akane można podciągnąć pod Kagamiego. Oboje są lwami i mają tak samo nierówno pod sufitem XD
Jak tylko przeczytam dam znać ;) Dzięki :*
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania