.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • KarolaKorman 28.04.2016

    jak zawsze malowniczo, 5 :)

  • misia2016033 28.04.2016

    Super ! :) ocena 5

  • Rasia 28.04.2016

    "Na wietrze lekkim kołyszą się i płynął" - płyną* :)
    Bardzo mi się podoba. Ukazanie natury w taki właśnie sposób jest urzekające. Zostawiam 5 :)

  • Neurotyk 28.04.2016

    Cudo, malina :D 5

  • alfonsyna 28.04.2016

    Pięknie, te kwiaty wiśni w Twoim wierszu żyją, poruszają się, wręcz oddychają i to wszystko czuć. Podoba mi się, 5 :)

  • Łowczyni 28.04.2016

    Piękny, melancholijny wiersz. ;) W pełni zasługuje na pięć. :)

  • Noren72 28.04.2016

    Dziękuję za ciepłe przyjęcie mojego wpisu:))

  • NataliaO 13.05.2016

    Pięknie opisane. Nie myślałam, że w tak krótkim tekście można tak cudownie wszystko ukazać i zawrzeć w tym maleńkie emocje. 5:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania