.
.Autor: Noren72Czytano 726 razyData dodania: 28.04.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 8
Zaloguj się, aby ocenić40
jak zawsze malowniczo, 5 :)
Super ! :) ocena 5
"Na wietrze lekkim kołyszą się i płynął" - płyną* :) Bardzo mi się podoba. Ukazanie natury w taki właśnie sposób jest urzekające. Zostawiam 5 :)
Cudo, malina :D 5
Pięknie, te kwiaty wiśni w Twoim wierszu żyją, poruszają się, wręcz oddychają i to wszystko czuć. Podoba mi się, 5 :)
Piękny, melancholijny wiersz. ;) W pełni zasługuje na pięć. :)
Dziękuję za ciepłe przyjęcie mojego wpisu:))
Pięknie opisane. Nie myślałam, że w tak krótkim tekście można tak cudownie wszystko ukazać i zawrzeć w tym maleńkie emocje. 5:)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
jak zawsze malowniczo, 5 :)
Super ! :) ocena 5
"Na wietrze lekkim kołyszą się i płynął" - płyną* :)
Bardzo mi się podoba. Ukazanie natury w taki właśnie sposób jest urzekające. Zostawiam 5 :)
Cudo, malina :D 5
Pięknie, te kwiaty wiśni w Twoim wierszu żyją, poruszają się, wręcz oddychają i to wszystko czuć. Podoba mi się, 5 :)
Piękny, melancholijny wiersz. ;) W pełni zasługuje na pięć. :)
Dziękuję za ciepłe przyjęcie mojego wpisu:))
Pięknie opisane. Nie myślałam, że w tak krótkim tekście można tak cudownie wszystko ukazać i zawrzeć w tym maleńkie emocje. 5:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania