Buczybór ma rację, wulgaryzmy trochę psują efekt, wiersz jest przez nie śmieszny, a nie straszny. Dreszczyku emocji jak przy oglądaniu filmu nie wywołałeś. Taka moja sugestia, niech się poleje krew, dodaj jakieś krzyki, płacz, opis mimiki twarzy dla stworzenia klimatu grozy. Ale końcówka bardzo mi się podoba; czuć taką bezradność, takie zagubione dziecko, które zwraca się do mamusi. Zostawiam 4. :)
Komentarze (15)
Dla niekumatych - jest to oparte na lalce Anabelle
chyba rzeczywiscie dla niekumatych,bo kazdy juz o tej historii slyszal
detektyw prawdy Są ludzie, którzy nie słyszeli XD Uwierz
IWG Wrzucisz dzisiaj jeszcze jakiś rozdział GTA?
detektyw prawdy Wrzuciłem
Wulgaryzmy niepotrzebne. Całkiem, całkiem. 5
Buczybór ma rację, wulgaryzmy trochę psują efekt, wiersz jest przez nie śmieszny, a nie straszny. Dreszczyku emocji jak przy oglądaniu filmu nie wywołałeś. Taka moja sugestia, niech się poleje krew, dodaj jakieś krzyki, płacz, opis mimiki twarzy dla stworzenia klimatu grozy. Ale końcówka bardzo mi się podoba; czuć taką bezradność, takie zagubione dziecko, które zwraca się do mamusi. Zostawiam 4. :)
Dzięki
a wedlug mnie brzydkie slowa daja klimat temu wierszowi... 5
Wrzuciłem
IWG Oj, nie tu
Rany... najlepiej się takie czyta o tej godzinie. Magia nocy. 5
Annabelle siedzi zamknięta na klucz za karę, że była taka niegrzeczna i ty też tak zrób ze swoją blondyneczką :)
Wiersz mi się podoba ale nie rozumiem trochę końca dlatego 4
Pamiętam tą jedyną lalkę - tę
Twoje wiersze mają w sobie niezaprzeczalny urok.
"Propsuję" 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania