....

....

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Shogun 11.02.2020

    Jak do tej pory, to najlepszy rozdział :). Jest parę błędów, ale jest ich zdecydowanie mniej. Tak trzymać ;).

  • Natkaz21 11.02.2020

    Dziękuję za miłe słowa:)

  • DEMONul1234 11.02.2020

    No, jak dobrze to dalej pociągniesz to może coś dobrego wyjdzie...Rozdział nawet nawet...

  • Szalokapel 11.02.2020

    Zdecydowanie najlepszy rozdział póki co. Rzuca się w oczy od razu, że jest staranniej napisany.
    Jednakże dam Ci radę: zwolnij akcję i bardziej skup się na psychice bohaterki. Wtaczaj fragmenty o tym, co czuła w danym momencie. To znaczy zamiast "zapytałam wystraszona" możesz napisać "zapytałam wystraszona, ledwo łapiąc oddech. Serce biło mi mocno." Skup się na tym, żeby oddać naturalne emocje. Wejdź w skórę swoich bohaterów. Pozdrawiam.

  • Natkaz21 11.02.2020

    Dziękuję, tak zrobię:)

  • Raven18 11.02.2020

    Błędów mniej, choć nadal są.
    Nie pędź tak z akcją. Możesz opisywać otoczenie, emocje, wygląd. Akcja nie ucieknie, spokojnie.
    4 z czystym sercem. Są postępy i to najważniejsze

  • Infernus 11.02.2020

    Brakuje mi czasu na rozpisywanie się... Dużo powtórzeń masz przede wszystkim. Powiastka w fajnym klimacie :) i trochę to wszystko za szybko się dzieje...

  • Natkaz21 11.02.2020

    Wiem zauważyłam:) Już będzie lepiej:) Dziękuję za opinię.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania