Zdecydowanie najlepszy rozdział póki co. Rzuca się w oczy od razu, że jest staranniej napisany.
Jednakże dam Ci radę: zwolnij akcję i bardziej skup się na psychice bohaterki. Wtaczaj fragmenty o tym, co czuła w danym momencie. To znaczy zamiast "zapytałam wystraszona" możesz napisać "zapytałam wystraszona, ledwo łapiąc oddech. Serce biło mi mocno." Skup się na tym, żeby oddać naturalne emocje. Wejdź w skórę swoich bohaterów. Pozdrawiam.
Błędów mniej, choć nadal są.
Nie pędź tak z akcją. Możesz opisywać otoczenie, emocje, wygląd. Akcja nie ucieknie, spokojnie.
4 z czystym sercem. Są postępy i to najważniejsze
Brakuje mi czasu na rozpisywanie się... Dużo powtórzeń masz przede wszystkim. Powiastka w fajnym klimacie :) i trochę to wszystko za szybko się dzieje...
Komentarze (8)
Jak do tej pory, to najlepszy rozdział :). Jest parę błędów, ale jest ich zdecydowanie mniej. Tak trzymać ;).
Dziękuję za miłe słowa:)
No, jak dobrze to dalej pociągniesz to może coś dobrego wyjdzie...Rozdział nawet nawet...
Zdecydowanie najlepszy rozdział póki co. Rzuca się w oczy od razu, że jest staranniej napisany.
Jednakże dam Ci radę: zwolnij akcję i bardziej skup się na psychice bohaterki. Wtaczaj fragmenty o tym, co czuła w danym momencie. To znaczy zamiast "zapytałam wystraszona" możesz napisać "zapytałam wystraszona, ledwo łapiąc oddech. Serce biło mi mocno." Skup się na tym, żeby oddać naturalne emocje. Wejdź w skórę swoich bohaterów. Pozdrawiam.
Dziękuję, tak zrobię:)
Błędów mniej, choć nadal są.
Nie pędź tak z akcją. Możesz opisywać otoczenie, emocje, wygląd. Akcja nie ucieknie, spokojnie.
4 z czystym sercem. Są postępy i to najważniejsze
Brakuje mi czasu na rozpisywanie się... Dużo powtórzeń masz przede wszystkim. Powiastka w fajnym klimacie :) i trochę to wszystko za szybko się dzieje...
Wiem zauważyłam:) Już będzie lepiej:) Dziękuję za opinię.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania