Są błędy, ale to literówki, więc są drobne i łatwe do poprawy, poza tym jest dobrze. Tekst jest bardziej rozbudowany, dialogi tak samo, co bardzo poprawia jego jakość. Trochę brakuje mi opisów, ale zawsze można je dodać. Czekam na kolejny rozdział. Na ten moment, ode mnie solidna czwóreczka.
Pozdrawiam serdecznie ;).
Komentarze (5)
Są błędy, ale to literówki, więc są drobne i łatwe do poprawy, poza tym jest dobrze. Tekst jest bardziej rozbudowany, dialogi tak samo, co bardzo poprawia jego jakość. Trochę brakuje mi opisów, ale zawsze można je dodać. Czekam na kolejny rozdział. Na ten moment, ode mnie solidna czwóreczka.
Pozdrawiam serdecznie ;).
Kurczę, no jest ten progres ale nadal są błędy, które bolą
Wierzę, że uda ci się je w końcu wypracować
Na pewno będę czekał na następne części
4
;)
Dziękuje:)
Dam 4, a bo co? :) Popracuj nad dialogami, jeśli ma być to dłuższa seria...Liczę na progres...Jakaś rada ode mnie...Eee...Pisz co sprawia ci radość :)
Dziękuje bardzo:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania