....
.....Autor: Natkaz21Czytano 332 razyData dodania: 23.02.2020
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Choć przeżyła, to umarła. Myślę, że wielu jest takich ludzi. Smutny koniec. Liczyłem na jakiś optymistyczny akcent, ale cóż, nie można mieć wszystkiego :). Czekam na kolejne teksty i pozdrawiam :).
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
Choć przeżyła, to umarła. Myślę, że wielu jest takich ludzi. Smutny koniec. Liczyłem na jakiś optymistyczny akcent, ale cóż, nie można mieć wszystkiego :).
Czekam na kolejne teksty i pozdrawiam :).
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania