Latarnia
Tyle mam win w sobie
Wyrzucę je jak kamienie
I innych za nie osądzę
I w sobie nic nie zmienię
Będę uważnie obserwował
Co ty robisz w swoim ukryciu
Będę cię często pilnował
Mam pełno rad na zbyciu
Najciemniej pod latarnią
Która pilnuje twej duszy
Ty się ich winą karmisz
I zginiesz w swojej katuszy
Komentarze (4)
Ja zapomniałabym o tym tekście jak najszybciej:)
Nie za bardzo wiem co mam odpowiedzieć 😊
ciekawy wiersz :).... ja bym napisała " I zginiesz w mojej katuszy"
Dziękuję 🙂
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania