Latarnia

Tyle mam win w sobie

Wyrzucę je jak kamienie

I innych za nie osądzę

I w sobie nic nie zmienię

 

Będę uważnie obserwował

Co ty robisz w swoim ukryciu

Będę cię często pilnował

Mam pełno rad na zbyciu

 

Najciemniej pod latarnią

Która pilnuje twej duszy

Ty się ich winą karmisz

I zginiesz w swojej katuszy

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Agnes07 dwa lata temu

    Ja zapomniałabym o tym tekście jak najszybciej:)

  • Catrina dwa lata temu

    Nie za bardzo wiem co mam odpowiedzieć 😊

  • Renee dwa lata temu

    ciekawy wiersz :).... ja bym napisała " I zginiesz w mojej katuszy"

  • Catrina dwa lata temu

    Dziękuję 🙂

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania