.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • Plastycznie. W moim umyśle samotność przyjmuje kształt latarni, a latarnik posiada światło, które naprowadza błądzących. Odpowiedzialność latarnika jest... porażająca :) 5 :)

  • Noren72 23.03.2016

    Tyle interpretacji ile czytających :) Dla mnie oprócz tego o czym wspomniałaś, ważne było, aby spróbować zaśmiać się niebezpieczeństwu i przecienstwom losu prosto w... twarz

  • Rasia 23.03.2016

    Świetny pomysł, którym otworzyłeś moc interpretacji co do osoby latarnika. Bardzo mi się podoba, cudowne opisy. Zostawiam 5 :)

  • Neurotyk 23.03.2016

    Śmierć nie może znieść siły życia, daru człowieczeństwa – siły przełamania natury i trwania na przekór szkwałom. Latarnik jest dla mnie synonimem takiego trwania na przekór, na przełamanie, na czołowe zderzenie, bo tylko człowiek może znieść cierpliwie naturę, a przynajmniej opanować strach, nie pozostawiając swojego obowiązku kierowania światła na piekielne otchłanie morza ... 5

  • Noren72 23.03.2016

    Dziękuję Wam za wspaniałe przyjęcie (i ocenę), moich wpisów :) Specjalne podziękowania dla Ciebie, Rasiu:) Twoje uwagi przynoszą rezultaty ;) :)

  • Rasia 23.03.2016

    Ooo, dziękuję Ci bardzo, to dla mnie przyjemność i nie masz za co dziękować :D

  • Noren72 23.03.2016

    Neurotyk, idealnie zinterpretowałeś to, co zawarłem w tym wpisie:) :)

  • Neurotyk 23.03.2016

    no co Ty, wiem, że czuję każdego autora :D

  • Noren72 23.03.2016

    Rasiu, przeciwnie - mam za co. Twoje komentarze są dla mnie swoistego rodzaju drogowskazem:) :)

  • Rasia 23.03.2016

    *chowa się zawstydzona* W takim razie cieszę się, że mogłam Ci pomóc :)

  • Noren72 23.03.2016

    Neurotyk = Medium? ;)

  • Neurotyk 23.03.2016

    to wielki ciężar, ale.. tak

  • Noren72 23.03.2016

    I jeszcze dopisz: "Jestem milijon i cierpię za miliony" ;)

  • Neurotyk 23.03.2016

    zdarza się i tak :) Noren, nadrobię Twoje wiersze ostatnie, tylko powiedz: co tak płodzisz świetne teksty?:)

  • Noren72 23.03.2016

    Ja po prostu siadam i... piszę. Czasami zdarzają się takie dni, jak obecnie - siadam i piszę - słowa same przychodzą. Niemniej bywa i tak, że owe słowa odchodzą, a ja zapadam w ciszę. Nie umiem inaczej tego wytłumaczyć...

  • Neurotyk 23.03.2016

    Mam podobnie, dni płodne i nie płodne, jak kobiety ha ha ha XD

  • Noren72 23.03.2016

    Bo w każdym z nas jest pierwiastek kobiecy;) Zresztą, Koperni też był kobietą ;)

  • Noren72 23.03.2016

    Kopernik *

  • Neurotyk 23.03.2016

    ha ha i Maria Curie Skłodowska :)

  • KarolaKorman 24.03.2016

    Wiersz piękny, wymalowałeś przepiękny obraz, 5 :)

  • Noren72 24.03.2016

    Dziękuję, Karola:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania