Kolejny, długi rozdział. Wciąż brakuje mi oryginalności. Sposób pisania dobry, lecz ogólnie niczym się nie wyróżniający. Tematyka również — codzienna szarzyzna, niewiele kontrowersji, sprzeczności, dramatów, nie jestem pewien czy tego właśnie pragnie czytelnik. Choć Laura sporo o sobie opowiada, mało o niej wiemy, co ją cieszy, co smuci, jakie ma poglądy na świat i ludzi, itp. Nie zachęca to do komentarzy, bo trudno komentować oczywistość. Ot, zdarzyło się i tyle. Oczywiście innym może się to podobać, każde pisanie ma swoich amatorów, dlatego nie oceniam, lecz zachęcam do dalszego pisania.
Komentarze (3)
Kolejny, długi rozdział. Wciąż brakuje mi oryginalności. Sposób pisania dobry, lecz ogólnie niczym się nie wyróżniający. Tematyka również — codzienna szarzyzna, niewiele kontrowersji, sprzeczności, dramatów, nie jestem pewien czy tego właśnie pragnie czytelnik. Choć Laura sporo o sobie opowiada, mało o niej wiemy, co ją cieszy, co smuci, jakie ma poglądy na świat i ludzi, itp. Nie zachęca to do komentarzy, bo trudno komentować oczywistość. Ot, zdarzyło się i tyle. Oczywiście innym może się to podobać, każde pisanie ma swoich amatorów, dlatego nie oceniam, lecz zachęcam do dalszego pisania.
Laura jest mocno egocentryczna, raczej świat zewnętrzny niezbyt interesuje :)
LittleDiana Nawet egocentryczne osoby mają jakieś wewnętrzne dylematy oraz pragnienia, ale ja tutaj nic takiego nie widzę.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania