Poszłaś tutaj na ''łatwiznę''. Dziwię się, przecież potrafisz być liryczna. Po co więc te rymy tworzone na siłę i przez to banalne do bólu?
toczyli po szyi pośladkach - zupełnie nie do strawienia. Te pośladki pasują, jak róża do kożucha.
Lepiej napisać jeden dobry wiersz, niż dziesięć byle jakich. Takie jest moje zdanie.
Anonim20.03.2017
no, wiem.
wiesz, jaki jest problem, otóż mam całkiem niezłe (w moim mniemaniu) gnioty xD, tyle, że są na innych portalach, po co mam to powielać?
a nowe dzieła tu, dopiero muszę stworzyć, a jakoś mi nie po drodze :-/
co do pośladków, to jest lawendowy erotyk xD
Komentarze (9)
Poszłaś tutaj na ''łatwiznę''. Dziwię się, przecież potrafisz być liryczna. Po co więc te rymy tworzone na siłę i przez to banalne do bólu?
toczyli po szyi pośladkach - zupełnie nie do strawienia. Te pośladki pasują, jak róża do kożucha.
Lepiej napisać jeden dobry wiersz, niż dziesięć byle jakich. Takie jest moje zdanie.
no, wiem.
wiesz, jaki jest problem, otóż mam całkiem niezłe (w moim mniemaniu) gnioty xD, tyle, że są na innych portalach, po co mam to powielać?
a nowe dzieła tu, dopiero muszę stworzyć, a jakoś mi nie po drodze :-/
co do pośladków, to jest lawendowy erotyk xD
Lawendę uwielbiają trzmiele, motyle, pszczoły.
W ich towarzystwie można zatopić się w jej woni.
Bez trzmieli życie to tylko pusta egzystencja.
Okropny a co z trutniami?
Noren72 "Bez trutni tak samo.
a to nie wiedziałam, że trzmielki i motylki
bo ja wiem, czy to woń, trochę śmierdzi, ale lubię się gapić:)
Ja tam lawendy nie jadam. Nie smakuje mi. 5
nie trzeba jadać, trzeba cieszyć oczy, senkjó :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania