...

...

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • wicus 24.03.2020

    Piękne! Rzadkie połączenie wielkiej wrażliwości na piękno przyrody z pewną dozą humoru. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wyłapałem tylko jeden drobny brak polskiego znaku ( ę we fragmencie: "przymierzała już którąś z kolei suknię". Osobiście napisałbym też słowo: "Sylwestra" wielką literą, nawet w odniesieniu do zabawy, ale wiadomo, że to bardziej kwestia gustu niż poprawności, a narzekania pani Gałązkowej przytoczyłbym wziąłbym w cudzysłów. Ale to tylko skromne, czytelnicze spostrzeżenia i sugestie, a całe opowiadanko prezentuje się wybornie.

  • wicus 24.03.2020

    *chyba powinienem napisać: "dwa opowiadanka"

  • LeeaThorelli 24.03.2020

    wicus dziękuję za opinię :) Z tego co mi wiadomo, to sylwester pisze się z małej. Co do cudzysłowu, to sama nie wiem, jakoś tam wizualnie psułoby mi tekst, muszę to przemyśleć. ;)

  • LBnDrabble 24.03.2020

    Witamy w Bitwie stu słówek. Brawo!
    Literkowa pozdrawia i życzy miłej zabawy

  • LeeaThorelli 24.03.2020

    Dziękuję :)

  • kigja 24.03.2020

    Pomysłowe :)

  • LeeaThorelli 24.03.2020

    Dziękuję :)

  • Shogun 24.03.2020

    Świetny klimat. Zaprawdę bajkowe zaślubiny :D.

  • LeeaThorelli 24.03.2020

    i jak to w bajkach bywa, zaleciało absurdem :P
    Dziękuję za opinię. :)

  • Bajkopisarz 24.03.2020

    Buty wyszły wraz ze stonogą :) Bardzo sympatyczna bajka.

  • LeeaThorelli 24.03.2020

    Kto pierwszy ten lepszy.
    Dziękuję za opinię. :)

  • Pasja 24.03.2020

    Bardzo bajkowe drabble ukazujące przygotowania weselne panny młodej. Cóż kobiety pod tym względem i w takim dniu pragną wyglądać najpiękniej.

    Pozdrawiam ciepło

  • LeeaThorelli 24.03.2020

    Dziękuję za opinię. :)

  • Writer'sWife 24.03.2020

    Pomysłowe :D Buty rozbawiły totalnie. Masz rację, "sylwester" z małej, ale przed "już którąś" bez przecinka, a przed "biorę ciebie za męża" przecinek zjadłaś. ;) Pozdro.

  • LeeaThorelli 25.03.2020

    Dziękuję za uwagi i opinię. :)

  • Anonim 24.03.2020

    Słuchaliśmy bajki na temat kufajki :)
    Ok, żartuję. Podobało mi się. Nie wpadłbym na pomysł, aby w drabblu zawrzeć bajkę.

    I ja tam byłem, miód i wino piłem :)

    Pozdrawiam.

  • LeeaThorelli 25.03.2020

    To moje pierwsze drabble, w dodatku z nietypowym tematem, dlatego pierwsza myśl jaka mi wpadła, to bajka. :)
    Dziękuję za opinię. :)

  • Szpilka 25.03.2020

    Aha, pomysłowe ??

  • LeeaThorelli 25.03.2020

    Dziękuję ;)

  • bogumil1 25.03.2020

    Dołożyłem jeszcze piątkę od siebie choć to cacko zasługuje na więcej. Nic oryginalnego już od siebie nie napiszę, pozostaje mi skromnie przyłączyć się do pochwał, i oddać szacun autorce za oryginalność.

  • LeeaThorelli 26.03.2020

    A dziękuję. ^^
    Czy ja wiem, czy oryginalność. :D Niemniej, cieszę się, że się podoba.

  • Dekaos Dondi 29.03.2020

    LeeaThorelli→Byłem cwany i skojarzyłem, że napisałaś drabble na ten temat:)
    Przeto przeczytałem i znowu na Tak. Naprawdę fajne.
    Pozdrawiam:)→5

  • LeeaThorelli 29.03.2020

    Dziękuję za opinię. :)

  • LBnDrabble 01.04.2020

    Rozpoczynamy głosowanie na najlepsze Drabble o zaślubinach patyków.
    Autorko zapraszamy na Forum: https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
    Czytamy, komentujemy i nagradzamy punktami wg. zasady; 3 - 2 - 1
    Literkowa pozdrawia

  • Pan Buczybór 01.04.2020

    fajna konwencja, pozytywna atmosfera i lekki klimat. Kreatywne i ciekawe.

  • LeeaThorelli 02.04.2020

    Dziękuję za opinię. :)

  • 00.00 04.04.2020

    Czym pełniejsza szafa, tym mniejszy wybór. ?
    Ładna garderoba, a ta altana wiadomo z czego, po prostu rozwaliła klimatyczne.
    Zakończenie subtelny, chociaż mało zaskakujący.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania