Masz niesamowitą wiedzę medyczną, geny mają tyle kombinacji, że mogą zaskoczyć. Nieciekawą fizys rekompensuje intelekt. Natura bywa sprawiedliwa.
Pozdrowienia!
Hmm, wydaje mi się, że gdzieś to już widziałem, a przynajmniej ten fragment, jako część większej całości, ale mniejsza. Bardzo dobrze pasuje do tematu.
Tak, natura czasem nam coś odbiera, ale za to daje coś innego w zamian. Nie jesteś dobry w jednym aspekcie, to jesteś dobry w drugim.
Sprawiedliwość genowa ;)
Witaj
Masz rację, że miałam ten problem poruszony w moim opowiadaniu (2 części) i to nie jest plagiat. Uznałam, że można podjąć ten temat w drabble. Zaznaczam, żeby nie było podejrzeń.
Pozdrawiam
Anonim13.12.2020
Jak to mówią Rosjanie, praktika jebiut tieoriu!
Warto w takich momentach pisać o takich rzeczach.
Dobry tekst, bo pokazuje, jakie wyjątki się zdarzają.
Coś za coś? Czasem tak bywa. Jednak znacznie częściej działa to na zasadzie domina.
Rozpoczynamy głosowanie. Dziewięć tekstów i 900 słów.
Czytamy, komentujemy i głosujemy według zasady: 3 - 2 - 1 - plus uzasadniamy dlaczego?
Zapraszamy: https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
Głosujemy do 21 grudnia /poniedziałek/ godz. 23.59
Literkowa pozdrawia
Pasjo↔Ano. Nie można kogokolwiek przekreślać, bo taki czy inny. Ta inność może się okazać, bardzo przydatna.
Tak to bywa. Czasami coś się traci, by coś zyskać. I czasami proporcja przechyla się w kierunku→zyskać.
Pozdrawiam:)↔5
Interesujące. Przełamywanie stereotypu, wyjście z jaskinii, czyli pokazanie ludziom, że wbrew losowi każdy może coś osiągnąć, nawet jeżeli potrzeba do tego odrobiny szczęścia.
Komentarze (14)
Witamy w Bitwie. Brawo!
Literkowa
Masz niesamowitą wiedzę medyczną, geny mają tyle kombinacji, że mogą zaskoczyć. Nieciekawą fizys rekompensuje intelekt. Natura bywa sprawiedliwa.
Pozdrowienia!
Witaj Bożenko!
Dziękuję za sprawiedliwość... natura potrafi sama sobie poradzić.
Pozdrawiam
Hmm, wydaje mi się, że gdzieś to już widziałem, a przynajmniej ten fragment, jako część większej całości, ale mniejsza. Bardzo dobrze pasuje do tematu.
Tak, natura czasem nam coś odbiera, ale za to daje coś innego w zamian. Nie jesteś dobry w jednym aspekcie, to jesteś dobry w drugim.
Sprawiedliwość genowa ;)
Pozdrawiam ;)
Witaj
Masz rację, że miałam ten problem poruszony w moim opowiadaniu (2 części) i to nie jest plagiat. Uznałam, że można podjąć ten temat w drabble. Zaznaczam, żeby nie było podejrzeń.
Pozdrawiam
Jak to mówią Rosjanie, praktika jebiut tieoriu!
Warto w takich momentach pisać o takich rzeczach.
Dobry tekst, bo pokazuje, jakie wyjątki się zdarzają.
Coś za coś? Czasem tak bywa. Jednak znacznie częściej działa to na zasadzie domina.
Pozdrawiam.
Pięknie dziękuję za słowa.
Życie to w ogóle loteria.
Pozdrawiam
Rozpoczynamy głosowanie. Dziewięć tekstów i 900 słów.
Czytamy, komentujemy i głosujemy według zasady: 3 - 2 - 1 - plus uzasadniamy dlaczego?
Zapraszamy: https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
Głosujemy do 21 grudnia /poniedziałek/ godz. 23.59
Literkowa pozdrawia
Pasjo↔Ano. Nie można kogokolwiek przekreślać, bo taki czy inny. Ta inność może się okazać, bardzo przydatna.
Tak to bywa. Czasami coś się traci, by coś zyskać. I czasami proporcja przechyla się w kierunku→zyskać.
Pozdrawiam:)↔5
Dzięki DD Za słowa i zrozumienie inności.
Pozdrawiam
Krzepiące :-)
Pozdrawiam,
Dziękuję i pozdrawiam
Interesujące. Przełamywanie stereotypu, wyjście z jaskinii, czyli pokazanie ludziom, że wbrew losowi każdy może coś osiągnąć, nawet jeżeli potrzeba do tego odrobiny szczęścia.
Pięknie dziękuję za odbiór. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania