Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

¯\_(ツ)_/¯

¯\_(ツ)_/¯

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • Brawo! Witamy w Bitwie i życzymy powodzenia.

    Prosimy o zmianę kategorii z Wiersza na Bitwy oraz wrzucenie linka na Forum w ten wątek:
    http://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-rymy-10-linki-do-w422/

    Pozdrawiamy Literkowa

  • Szpilka 19.01.2020

    Literkowa, zrobione, też pozdrawiam i dziękuję ?

  • Dekaos Dondi 19.01.2020

    Szpolko→Bardzo mi podeszło. Tak bywa!
    Poza tym rytmicznie się czyta i rymy niedokładne → ulubione me:)
    Chyba→8-7-8-7 ? →Pozdrawiam:)→5

  • Szpilka 19.01.2020

    Dekaos Dondi, tak - 8/7 ? Miło mi, że się podoba, dzięki za piątkę ?

  • Dekaos Dondi 19.01.2020

    Szpilko*:)

  • Kojarzy mi się z Fredrym...
    Ciekawe!

  • bogumil1 19.01.2020

    Czuć energię, dobry wiersz. Bardzo takie lubię.

  • Pasja 19.01.2020

    Czasem trzeba rozsądku aby pozostać na szczycie. Żyć zgodnie z niebiosami i uwierzyć w ducha to niebezpieczna gra.
    Ciekawie i zabawnie ugryzłeś temat.
    Pozdrawiam

  • Puchacz 19.01.2020

    Fajnie, że jest.
    A poza tym "chlast" na pewno prze "ch".

  • Pasja 19.01.2020

    Puchacz no pewnie, że tak. Msz rację. :)

  • Puchacz 19.01.2020

    pasja Jest pierwsza zazdrośnica! :)

  • Puchacz 19.01.2020

    Aa, sorry pasjo:)
    To miał byś wpis u Margo :)))

  • betti 19.01.2020

    Bardzo ładny rym i bardzo dobry rytm, jedynie ten ''hlast''

  • Szpilka 20.01.2020

    Maurycy, do Fredry mi daleko, dziękuję za komplement ? Bogumił, cieszę się, że przypadł do gustu ? Pasjo, dziękuję za przychylne słowa ? Puchacz, skoro na pewno, to już zmieniam, dziękuję ? Betti, dziękuję za pochwałę ?

  • indri 21.01.2020

    Będę na niego głosował, chociaż nie uczestniczę w bitwie.

  • Szpilka 22.01.2020

    Oj, dzięki, ale mnie duma rozpiera ?

    Dlaczego nie bierzesz udziału w zabawie, jesli można wiedzieć?

  • Rozpoczynamy głosowanie. Zapraszamy Autorkę na Forum;
    http://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/
    Czytamy wiersze, pozostawiamy komentarz i rozdzielamy punkty, plus uzasadnienie.
    Tworzymy własne podium: 3 - 2 - 1
    Pozdrawiamy
    Literkowa

  • Magda1906 26.01.2020

    tak jest najgorszy

  • Szpilka 27.01.2020

    Magdo, dziękuję za wizytę ?

  • Pan Buczybór 02.02.2020

    Podejście trochę ludowe, forma niezbyt ambitna, ale porządna pod względem wykonania. Fajny, trochę komediowy klimacik.

  • Szpilka 03.02.2020

    Oj, rym męski nie jest rymem łatwym, dlatego nie zgadzam się, że to forma nieambitna ?

    Dziękuję za komentarz ?

  • Szkoda, że usunęłaś ten wiersz niczym Dębski zdeformowany płód. Ale i tak daję ci maksymalną ocenę. Pozdrawiam 5 ????????❣????????❤

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania