Czasem trzeba rozsądku aby pozostać na szczycie. Żyć zgodnie z niebiosami i uwierzyć w ducha to niebezpieczna gra.
Ciekawie i zabawnie ugryzłeś temat.
Pozdrawiam
Maurycy, do Fredry mi daleko, dziękuję za komplement ? Bogumił, cieszę się, że przypadł do gustu ? Pasjo, dziękuję za przychylne słowa ? Puchacz, skoro na pewno, to już zmieniam, dziękuję ? Betti, dziękuję za pochwałę ?
Komentarze (22)
Brawo! Witamy w Bitwie i życzymy powodzenia.
Prosimy o zmianę kategorii z Wiersza na Bitwy oraz wrzucenie linka na Forum w ten wątek:
http://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-rymy-10-linki-do-w422/
Pozdrawiamy Literkowa
Literkowa, zrobione, też pozdrawiam i dziękuję ?
Szpolko→Bardzo mi podeszło. Tak bywa!
Poza tym rytmicznie się czyta i rymy niedokładne → ulubione me:)
Chyba→8-7-8-7 ? →Pozdrawiam:)→5
Dekaos Dondi, tak - 8/7 ? Miło mi, że się podoba, dzięki za piątkę ?
Szpilko*:)
Kojarzy mi się z Fredrym...
Ciekawe!
Czuć energię, dobry wiersz. Bardzo takie lubię.
Czasem trzeba rozsądku aby pozostać na szczycie. Żyć zgodnie z niebiosami i uwierzyć w ducha to niebezpieczna gra.
Ciekawie i zabawnie ugryzłeś temat.
Pozdrawiam
Fajnie, że jest.
A poza tym "chlast" na pewno prze "ch".
Puchacz no pewnie, że tak. Msz rację. :)
pasja Jest pierwsza zazdrośnica! :)
Aa, sorry pasjo:)
To miał byś wpis u Margo :)))
Bardzo ładny rym i bardzo dobry rytm, jedynie ten ''hlast''
Maurycy, do Fredry mi daleko, dziękuję za komplement ? Bogumił, cieszę się, że przypadł do gustu ? Pasjo, dziękuję za przychylne słowa ? Puchacz, skoro na pewno, to już zmieniam, dziękuję ? Betti, dziękuję za pochwałę ?
Będę na niego głosował, chociaż nie uczestniczę w bitwie.
Oj, dzięki, ale mnie duma rozpiera ?
Dlaczego nie bierzesz udziału w zabawie, jesli można wiedzieć?
Rozpoczynamy głosowanie. Zapraszamy Autorkę na Forum;
http://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/
Czytamy wiersze, pozostawiamy komentarz i rozdzielamy punkty, plus uzasadnienie.
Tworzymy własne podium: 3 - 2 - 1
Pozdrawiamy
Literkowa
tak jest najgorszy
Magdo, dziękuję za wizytę ?
Podejście trochę ludowe, forma niezbyt ambitna, ale porządna pod względem wykonania. Fajny, trochę komediowy klimacik.
Oj, rym męski nie jest rymem łatwym, dlatego nie zgadzam się, że to forma nieambitna ?
Dziękuję za komentarz ?
Szkoda, że usunęłaś ten wiersz niczym Dębski zdeformowany płód. Ale i tak daję ci maksymalną ocenę. Pozdrawiam 5 ????????❣????????❤
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania