Dla mnie to ani smutne, ani wesołe, tylko takie jakieś. Bo nie wiem dokładnie kogo to dotyczy. Mam co prawda pewne podejrzenie, że to jednej z osób na opowi, ale to chyba byłoby absurdalne, więc przemilczę te domysły.
A wierszyk, jako wierszyk, abstrahując od treści, sympatyczniusi.
Nooo, rymy najwyższej klasy. Treść też niczego sobie - taka trochę ciepła, pijacka opowieść :) Ogólnie wierszyk utrzymany w pozytywnym tonie, naprawdę dopracowany pod względem formy.
Rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do niedzieli tj. 08 marca godz. 23:59
Autorko obowiązkowo czytaj wiersze, pozostaw komentarz i rozdziel punkty wg. zasad oraz uzasadnij.
Komentarze (22)
No, dobrze napisane i bardzo prawdziwe. Smutne niestety w ostatecznym rozrachunku.
Dziękuję za komentarz ?
Dla mnie to ani smutne, ani wesołe, tylko takie jakieś. Bo nie wiem dokładnie kogo to dotyczy. Mam co prawda pewne podejrzenie, że to jednej z osób na opowi, ale to chyba byłoby absurdalne, więc przemilczę te domysły.
A wierszyk, jako wierszyk, abstrahując od treści, sympatyczniusi.
To jest satyra na coś, a nie na kogoś, czyli na udawanie czegoś, czego już dawno nie ma, celebra na siłę.
Dziękuję za przybycie ?
Witamy kolejny wiersz w Bitwie. Brawo.
Życzymy wygranej.
Literkowa
Dziękuję ?
Jeden dzień czasem wystarczy za milion. Marzymy o rzeczach na wyrost, a wystarczy tylko uśmiech.
Pozdrawiam
Dziękuję za wizytę ?
Nooo, rymy najwyższej klasy. Treść też niczego sobie - taka trochę ciepła, pijacka opowieść :) Ogólnie wierszyk utrzymany w pozytywnym tonie, naprawdę dopracowany pod względem formy.
Panie Buczybór, dziękuję za komentarz ?
Gratuluję warsztatu. To "(wiersz z rymem domyślnym)" niepotrzebne.
Nie widziałem Cię tu wcześniej, jesteś gdzieś jeszcze na portalach?
Peryskop, dziękuję, wymiksowałam się z forów, bo niefajnie się zrobiło ? Jestem tu krótko, być może zostanę ?
Skoro tak uważasz, to usunę tę uwagę, drzewiej spotykałam się z niezrozumieniem takiej formy, ale tu jak widzę wszyscy lotni ?
Szpilko→Pozwól, że to samo stwierdzę, co Pan Buczybór. O treści. o rymach:)→Bardzo na tak:)→Pozdrawiam:)→5
Świetne rymy, te właściwe ;) fajnie wkomponowane. Przyjemnie czytać, jak ktoś dobrze piórem macha :).
Dekaos, Tjeri, pięknie dziękuję za krzepiące komentarze ?
Bardzo fajny, taki nieinwazyjny w swej delikatnej, wyważonej formie utwór, a jednocześnie skłaniający do zastanowienia i przemyśleń.
Pozdrawiam!
Maurycy, dziękuję za sympatyczny komentarz ?
Rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do niedzieli tj. 08 marca godz. 23:59
Autorko obowiązkowo czytaj wiersze, pozostaw komentarz i rozdziel punkty wg. zasad oraz uzasadnij.
Jasne ?
Bardzi prawdziwy ten wiersz. A jeden dzień umie zmienić czasem wszytsko
Tina, dziękuję za wizytę ?
Szkoda, że usunęłaś ten wiersz niczym Dębski zdeformowany płód. Ale i tak daję ci maksymalną ocenę. Pozdrawiam 5 ????????❣????????❤
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania