Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

¯\_(ツ)_/¯

¯\_(ツ)_/¯

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • JamCi 07.02.2020

    No, dobrze napisane i bardzo prawdziwe. Smutne niestety w ostatecznym rozrachunku.

  • Szpilka 07.02.2020

    Dziękuję za komentarz ?

  • indri 07.02.2020

    Dla mnie to ani smutne, ani wesołe, tylko takie jakieś. Bo nie wiem dokładnie kogo to dotyczy. Mam co prawda pewne podejrzenie, że to jednej z osób na opowi, ale to chyba byłoby absurdalne, więc przemilczę te domysły.

    A wierszyk, jako wierszyk, abstrahując od treści, sympatyczniusi.

  • Szpilka 07.02.2020

    To jest satyra na coś, a nie na kogoś, czyli na udawanie czegoś, czego już dawno nie ma, celebra na siłę.

    Dziękuję za przybycie ?

  • Witamy kolejny wiersz w Bitwie. Brawo.
    Życzymy wygranej.

    Literkowa

  • Szpilka 08.02.2020

    Dziękuję ?

  • Pasja 07.02.2020

    Jeden dzień czasem wystarczy za milion. Marzymy o rzeczach na wyrost, a wystarczy tylko uśmiech.

    Pozdrawiam

  • Szpilka 08.02.2020

    Dziękuję za wizytę ?

  • Pan Buczybór 07.02.2020

    Nooo, rymy najwyższej klasy. Treść też niczego sobie - taka trochę ciepła, pijacka opowieść :) Ogólnie wierszyk utrzymany w pozytywnym tonie, naprawdę dopracowany pod względem formy.

  • Szpilka 08.02.2020

    Panie Buczybór, dziękuję za komentarz ?

  • Peryskop 07.02.2020

    Gratuluję warsztatu. To "(wiersz z rymem domyślnym)" niepotrzebne.

    Nie widziałem Cię tu wcześniej, jesteś gdzieś jeszcze na portalach?

  • Szpilka 08.02.2020

    Peryskop, dziękuję, wymiksowałam się z forów, bo niefajnie się zrobiło ? Jestem tu krótko, być może zostanę ?

    Skoro tak uważasz, to usunę tę uwagę, drzewiej spotykałam się z niezrozumieniem takiej formy, ale tu jak widzę wszyscy lotni ?

  • Dekaos Dondi 08.02.2020

    Szpilko→Pozwól, że to samo stwierdzę, co Pan Buczybór. O treści. o rymach:)→Bardzo na tak:)→Pozdrawiam:)→5

  • Tjeri 08.02.2020

    Świetne rymy, te właściwe ;) fajnie wkomponowane. Przyjemnie czytać, jak ktoś dobrze piórem macha :).

  • Szpilka 09.02.2020

    Dekaos, Tjeri, pięknie dziękuję za krzepiące komentarze ?

  • Bardzo fajny, taki nieinwazyjny w swej delikatnej, wyważonej formie utwór, a jednocześnie skłaniający do zastanowienia i przemyśleń.
    Pozdrawiam!

  • Szpilka 16.02.2020

    Maurycy, dziękuję za sympatyczny komentarz ?

  • Rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do niedzieli tj. 08 marca godz. 23:59
    Autorko obowiązkowo czytaj wiersze, pozostaw komentarz i rozdziel punkty wg. zasad oraz uzasadnij.

  • Szpilka 05.03.2020

    Jasne ?

  • Tina12 07.03.2020

    Bardzi prawdziwy ten wiersz. A jeden dzień umie zmienić czasem wszytsko

  • Szpilka 08.03.2020

    Tina, dziękuję za wizytę ?

  • Szkoda, że usunęłaś ten wiersz niczym Dębski zdeformowany płód. Ale i tak daję ci maksymalną ocenę. Pozdrawiam 5 ????????❣????????❤

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania