aa

aa

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • MartynaM 21.02.2022

    które otworzyłoby bramy albo duszę, bo brzydka dopelniaczowka, w sensie zużyta w poezji nad miarę i jeszcze mrozie nocy... albo mrozie, albo nocy. Tyle uwag ode mnie. Ogólnie podoba mi się przebijająca tęsknota... 5

  • Pan Buczybór 21.02.2022

    dziękuję za komentarz

  • Witamy w Bitwie i życzymy dobrej zabawy!

    Literkowa

  • Ładnie i nie będę się czepiał szczegółów :)
    Ważne, że się podoba!

  • Pan Buczybór 21.02.2022

    dobrze, że się podoba. Dziękuję za komentarz

  • Rozpoczynamy głosowanie!
    Zapraszamy:
    https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/

    Liczymy na obowiązkowe czytanie Autorów i pozostawienie komentarza.

    Głosujemy do 06 marca /niedziela/ godz. 23.59
    Dziękujemy za udział i zapraszamy do zagłosowania!

    Literkowa

  • Dekaos Dondi 06.03.2022

    Panie Buczyborze↔Urzekł mnie Twój wiersz. I treścią i formą. Niby zwyczajnie, a jednak... A poza tym, mam pewne skojarzenia, z klimatem niektórych tekstów PF↔szczególnie ostatnia:)↔Pozdrawiam:)↔%

  • Pan Buczybór 06.03.2022

    Dziękuję za komentarz

  • Pasja 06.03.2022

    Wypalona już kołysanka, a pomiędzy tęsknota i przemijanie.

    Pozdrawiam

  • Pan Buczybór 08.03.2022

    dziękuję za komentarz i pozdrawiam również

  • słone paluszki 07.03.2022

    Rozważny i romantyczny. Nowa, subtelna odsłona Pana Buczybora:

    będę tam dla ciebie, milcząc tylko,
    nawet jeśli być już nie mogę.

    Przepiękne!

  • Pan Buczybór 08.03.2022

    nowa niekoniecznie, a z subtelnością nadal jestem często na bakier, ale za komentarz dziękuję

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania