które otworzyłoby bramy albo duszę, bo brzydka dopelniaczowka, w sensie zużyta w poezji nad miarę i jeszcze mrozie nocy... albo mrozie, albo nocy. Tyle uwag ode mnie. Ogólnie podoba mi się przebijająca tęsknota... 5
Panie Buczyborze↔Urzekł mnie Twój wiersz. I treścią i formą. Niby zwyczajnie, a jednak... A poza tym, mam pewne skojarzenia, z klimatem niektórych tekstów PF↔szczególnie ostatnia:)↔Pozdrawiam:)↔%
Komentarze (12)
które otworzyłoby bramy albo duszę, bo brzydka dopelniaczowka, w sensie zużyta w poezji nad miarę i jeszcze mrozie nocy... albo mrozie, albo nocy. Tyle uwag ode mnie. Ogólnie podoba mi się przebijająca tęsknota... 5
dziękuję za komentarz
Witamy w Bitwie i życzymy dobrej zabawy!
Literkowa
Ładnie i nie będę się czepiał szczegółów :)
Ważne, że się podoba!
dobrze, że się podoba. Dziękuję za komentarz
Rozpoczynamy głosowanie!
Zapraszamy:
https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/
Liczymy na obowiązkowe czytanie Autorów i pozostawienie komentarza.
Głosujemy do 06 marca /niedziela/ godz. 23.59
Dziękujemy za udział i zapraszamy do zagłosowania!
Literkowa
Panie Buczyborze↔Urzekł mnie Twój wiersz. I treścią i formą. Niby zwyczajnie, a jednak... A poza tym, mam pewne skojarzenia, z klimatem niektórych tekstów PF↔szczególnie ostatnia:)↔Pozdrawiam:)↔%
Dziękuję za komentarz
Wypalona już kołysanka, a pomiędzy tęsknota i przemijanie.
Pozdrawiam
dziękuję za komentarz i pozdrawiam również
Rozważny i romantyczny. Nowa, subtelna odsłona Pana Buczybora:
będę tam dla ciebie, milcząc tylko,
nawet jeśli być już nie mogę.
Przepiękne!
nowa niekoniecznie, a z subtelnością nadal jestem często na bakier, ale za komentarz dziękuję
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania