Poprzednie części: LBnR 23 - Rzeczywistość a.d. 4000 - Wymarły
LBnR nr 24 - Objawy
Mam chyba fobię
widzę postacie
które odeszły
upiorne i dziwne
czemu mnie prześladują
mówią wciąż do mnie
ja je rozumiem
lecz jak pomogę
duszyczkom tym
w domu już wszyscy
mnie obserwują
bo niby mruczę
coś tam pod nosem
tańczę ze sobą
lecz to wymysły
mojej rodziny
chcą się mnie pozbyć
zamknąć w szpitalu
gdy mi tam dadzą
te wstrętne leki
zmienią w warzywo
do świata nie wrócę
szpitalne łóżko
będzie mi domem
moją udręką
moją mogiłą
Komentarze (18)
To nie fobia, to świr. Leczenia tej jednostki chorobowej NFZ nie refunduje, więc bez obaw, że cię zamkną w szpitalu. Pozdrawiam 5
Na szczęście to tylko wytwór na bitwę.Dzięki pozdrawiam.
Też fajna interpretacja. 5 xD
Dzięki.
Świr negatywny, chory. Poddał się i szaleje na łóżku (a nie "w"). NFZ pozdrawia i życzy samoistnego wyzdrowienia. 5
Dzięki za ocenę.
Może świrowi pomoże łoże,
jak nie to mu dołożę.
"Na potęgę posępnego czerepu"!!!! Mocne. Daje 5
Dziękuję za ocenę.Pozdrawiam
Jest w tym wierszu coś ujmującego. Przypomniał mi się film, nie pamiętam tytułu, kiedy zamyka mąż zdrową kobietę w psychiatryku, by się jej pozbyć - były takie czasy, kiedy można to było zrobić, przerażające
Dzięki za komentarz.Nigdy nie zastanawiałam się
nad tym, jak może się czuć osoba zamknięta w szpitalu.
Ewcia, widzę coś nowego w twoim posaniu. To dobrze, to znaczy, że szukasz, zmieniasz, że się chcesz rozwinąć. Sam wiersz ciekawy, bo nie wiadomo, czy to faktycznie fobia podmiotu lirycznego, czy podstępne działanie rodziny, a ta, jak wiadomo, z igły potrafi zrobić... wszystko. Pisz, szukaj, rozwijaj się ;) Brawko ;))) 5
Dzięki mróweczko
niechaj ci zawsze świeci słoneczko
niech ci jedzonka nigdy nie zbraknie
o to ja Ewcia proszę los ładnie.
Ewcia, mrówki to wiesz, prawie korzonki i szarańcza, taka nasza - pracusiów - dieta ;)))♥
Yyyy 5 xd
wilczek, przypominam że przed jest x, a potem z. A po twojemu "Xxxx" i "Zzzz".
Zeszła bym na zawał, zanim by mnie wywieźli do psychiatryka widząc te zjawy. :) 5
Nie każda zjawa jest straszna.Dzięki
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania