Znowu cudowne ciepłe wspomnienia i znaczenie fotografii tej papierowej. Albumy to kopalnia historii rodzinnej. Odzwierciedlają i smutki i radości czasów już przeszlych, a ciągle żyjących w tych obrazach. Najpiękniejsze są w kolorze sepii.
Pozdrawiam cieplutko
Jak to jest, ze wspomnieniami? Nawet jeśli zapisze się je na gorąco, to za jakiś czas, niczym przez pryzmat czasu, deformują się, i są po prostu inne, dobrze jeśli lepsze.
Jest powiedzenie : Czas goi rany.
Nie wiem czy ktoś tego nie powiedział wcześniej, ale wspomnienia, nabierają z czasem smaku, niczym najlepsze wino.
Pozdrawiam
Trafna uwaga o wspomnieniach, nabierają smaku niczym najlepsze wino, bo tych bliskich, co odeszli więcej nie ujrzymy. Dziękuję za odwiedzinki i komentarz. Pozdrowienia!
Witam,
Cudownie utkana opowieść, pełna wspomnień, ciepła, uczuć. Tego opowiadanie się nie czyta, prze nie się płynie... Podziwiam....
Nie śmiem poprawiać drobnostek (prawdopodobnie niezamierzone przeskoki z czasy przeszłego do teraźniejszego).
Pozdrawiam serdecznie :)
Komentarze (15)
Dzięki twoim wspomnieniom wciąż żyją.
Dzięki za wizytę i komentarz. Pozdrowienia!
Znowu cudowne ciepłe wspomnienia i znaczenie fotografii tej papierowej. Albumy to kopalnia historii rodzinnej. Odzwierciedlają i smutki i radości czasów już przeszlych, a ciągle żyjących w tych obrazach. Najpiękniejsze są w kolorze sepii.
Pozdrawiam cieplutko
Dziękuję, gdy odnawiałam zdjęcia już bardzo stare i zniszczone, to w dwóch wariantach: ostre czarno-białe i sepia. Dziękuję i pozdrawiam!
Jak to jest, ze wspomnieniami? Nawet jeśli zapisze się je na gorąco, to za jakiś czas, niczym przez pryzmat czasu, deformują się, i są po prostu inne, dobrze jeśli lepsze.
Jest powiedzenie : Czas goi rany.
Nie wiem czy ktoś tego nie powiedział wcześniej, ale wspomnienia, nabierają z czasem smaku, niczym najlepsze wino.
Pozdrawiam
Trafna uwaga o wspomnieniach, nabierają smaku niczym najlepsze wino, bo tych bliskich, co odeszli więcej nie ujrzymy. Dziękuję za odwiedzinki i komentarz. Pozdrowienia!
Jak zwykle pięknie, prawdziwie i ciepło. Chwyta za serducho. Pozdrawiam:)
Dzięki. Pozdrowienia!
Witam,
Cudownie utkana opowieść, pełna wspomnień, ciepła, uczuć. Tego opowiadanie się nie czyta, prze nie się płynie... Podziwiam....
Nie śmiem poprawiać drobnostek (prawdopodobnie niezamierzone przeskoki z czasy przeszłego do teraźniejszego).
Pozdrawiam serdecznie :)
Pięknie dziękuję za wizytę i komentarz. Przyjrzę się jeszcze użyciu czasu teraźniejszego. Serdecznie pozdrawiam!
Piękne. Naprawdę, niezwykle wartościowy tekst. Nie wiem czy były błędy. Piękny tekst.
Dziękuję Can i serdecznie pozdrawiam!
Sorry, że tak późno. Naprawdę piękny opis szczęśliwych wspomnień. Wszystko przeminęło bezpowrotnie, ale nie z nas. I dobrze.
Pozdrawiam→5
Miło mi, że wpadłeś. Serdecznie pozdrawiam!
Piękne wspomnienia. Pozdrawiam!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania