..?

Ostatnim razem dla mnie zabrakło ale nie wiem czego...

Michaszka oddałam innym bo już był ostatni. Dzisiaj wzięłam jednego, takiego z pistacją. Przekroiłam na 3 jak wtedy kiedy byłam małą dziewczynką...choć było ich w nadmiarze.Od dwóch dni krąży mi po głowie ta bajka ,,Dziewczynka z zapałkami"

Syn poczęstował się chętnie a mąż jedynie odpalił,,nie jem słodkiego "! Hmm ciekawe od kiedy.?

Niech nikt nie myśli że nie potrafię się dzielić, gdy tak naprawdę nie umiem zjeść sama.

Wczoraj w TV wyświetlano film o Salawie ,,Z nadmiaru miłości".

Właściwie to już widziałam premierę jakiś rok możne dwa temu...

Chciałam prosić o gest nałożenia rąk i dla mnie ale się powstrzymałam, nie lubię się narzucać. Zostawię to na inny moment i będę jak ta co się naprzykrzała aż w końcu się zgodzi, jak nie chce czy nie może być moją kierownicą to chociaż tyle żeby mnie Pobłogoslawił a wy co myślicie?

Ja dzisiaj u córki złamałam dwie igły w maszynie chyba coś wyskoczyłam z torów.

RTG zrobione, palec żyje choć boli, telefon śpi, zeszyty czekają na długopis. Pies ogrzewa języczkiem moje zmarzłe dłonie, - 2 na drodze ja na kierownicy z ,,bosymi "dłońmi Rękawiczki rozsiadły się w ławce i nie chciały wyjść, wrócę po nie na bank albo one po mnie...

Czajnik kipi z temperatury, kubek czeka na herbatę. Kawę pije ktoś inny z innym kimś kto preferuje tylko filiżanki.. Ile można mieć pamiątek ? Biret i dyplom wystarczą. Zegar goni z godziny na godzinę, ja gonię wskazówki. Ogien w kominku tańczy, nad nim Anioł z tęczą mruga do mnie.

Czas na modlitwę,i nurkuję do norki :-)))

Dobrej Niedzieli wszystkim....

Średnia ocena: 2.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (29)

  • najmniejsza pół roku temu

    Kurcze fajnie ..opowi przypomniało mi o tym jak zapałki z Polski zostawiłam w Meksyku :-)...heh ..już prawie zapomniałam o tym.:-)

  • najmniejsza pół roku temu

    Chyba powinnam zmienić tytuł ..

  • NinjaC pół roku temu

    Mocne obrazy, dużo serca, ale chaos wątków. Bardziej pamiętnik niż miniatura.

  • najmniejsza pół roku temu

    Ten chaos jest zamierzony ,to zabieg celowy.Ma być kontrast.

  • SwanSong pół roku temu

    najmniejsza Nie, po prostu nie umiesz pisać.

  • NinjaC pół roku temu

    Tylko bez konstrukcji to nie kontrast, tylko bałagan z ambicją ;)

  • najmniejsza pół roku temu

    https://youtu.be/VDFVAQF49FY?si=vapeec5p1EGKw8bz

  • najmniejsza pół roku temu

    Zero ambicji ...

  • najmniejsza pół roku temu

    Dlatego napisałam że będę się naprzykrzać żeby ...bez konstrukcji to się nie da.

  • najmniejsza pół roku temu

    Masz jakiś pomysł na tytuł?

  • JagVetInte pół roku temu

    najmniejsza Malaga, tikitaki i kasztanki.

  • NinjaC pół roku temu

    najmniejsza. „Zero ambicji”. Wystarczy go wreszcie dowieźć tekstem ;)

  • najmniejsza pół roku temu

    NinjaC ale to nie jest miniatura, wystarczy że ja jestem pył ...proch i nędza :-)

  • najmniejsza pół roku temu

    NinjaC masz rację ,zero ambicji to by było gdybym wybrała innego kierownika ..a tak to wystrzelone w kosmos...Ktoś mi już raz powiedział że zgarnęliśmy całą pulę ..że więcej to się już nie dało.

  • najmniejsza pół roku temu

    Mam inne zdanie.

  • NinjaC pół roku temu

    Spokojnie, tylko wyrównuję bilans. Ty już miałaś kilka rundek pod moimi tekstami, teraz moja kolej się pobawić ;)

  • najmniejsza pół roku temu

    A baw się baw...Bilans zysków i strat ?...eh znowu będę płakać a już nie mam czym...

  • najmniejsza pół roku temu

    A jak przegram to co? Skrócisz mnie o głowę jak Henryk IV ???.
    Ja innego Króla kocham, On nie jest stąd...

  • NinjaC pół roku temu

    Przysięgam, czasem nie wiem, czy Ty mnie podpuszczasz, ewangelizujesz, czy tylko sprawdzasz, z którego Henryka dziś odrabiam lekcje.

  • najmniejsza pół roku temu

    NinjaC to przestroga żebyś nie szedł jego drogą

  • najmniejsza pół roku temu

    NinjaC nie Przysięgaj ...do przysięgi to trzeba być stanu wolnego a kto ci powiedział że nie zrobię krzyżyczka z palców za sobą?:-) wtedy to wiesz..nie liczy się.

  • NinjaC pół roku temu

    Spokojnie, łez już nie wliczam w bilans – lecimy tylko na tekstach.

  • najmniejsza pół roku temu

    ale łzy to jednak sól ..trzeba uzupełnić ..:-)
    Mam cały słoik i to nie byle jakiej :-)))
    Dzisiaj jestem panna z mokrą głową ,polana i posoloną odpowiednio.

  • NinjaC pół roku temu

    Tu wysiadam. Dalej to już Twoje słone terytorium.

  • najmniejsza pół roku temu

    Ej no ...słone terytorium to Turcja a ja odpadłam po pierwszej rundzie .

  • najmniejsza pół roku temu

    Skasować całość?

  • najmniejsza pół roku temu

    Kocham Jego terytorium

    https://youtu.be/5wW5gtlmRns?si=jEJQFS4rvMTTQovL

  • najmniejsza pół roku temu

    Ja nie mam terytorium ,nie mam takich ambicji ...jestem z tych poddanych i b.lojalnych ale na kuchni się znam...

  • najmniejsza pół roku temu

    A tak swoją drogą to super że wiesz którego Króla kocham .:-)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania