Lekkość bytu
-Jeśli dalej taka będziesz, będzie ci ciężko w życiu.
-Wolę by było mi ciężko z innymi niż innym ze mną.
-Ale dlaczego?
-Bo wtedy będzie mi lekko ze sobą samą.
-Jeśli dalej taka będziesz, będzie ci ciężko w życiu.
-Wolę by było mi ciężko z innymi niż innym ze mną.
-Ale dlaczego?
-Bo wtedy będzie mi lekko ze sobą samą.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania