...leo cz.4

-co ku***? Jaki test? Gdzie jest nasza mama?

Niestety nie dostałam odpowiedzi.Charlie podeszedł do mnie i najmocniej jak potrafił wbił mi szczykawkę w szyję.

Niestety był silniejszy....

Masakraaaaaaaa

Średnia ocena: 1.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Ellie Victoriano 11.11.2016

    Jeszcze więcej "części/rozdziałów" (niepotrzebne skreślić) takiej długości -.-"

  • Ellie Victoriano 11.11.2016

    Wyjaśnić Ci pojęcie ironii?
    http://sjp.pl/ironia

  • Niezapomniana.pl 11.11.2016

    Ellie Victoriano .Słuchaj....
    Ja niestety nie mogę więcej pisać....tak wiem u jest za mało no ale jakbyś czytała uważnie i by cie to kręciło...
    Ale i tak dzieki za stronkę❤

  • Ellie Victoriano 11.11.2016

    To była ironia, dziewczyno, ironia...

  • oldakowski2013 11.11.2016

    Prawdę mówiąc nie będę czytał twoich odcinków. Napiszesz parę zdań i uważasz, że to zaspakaja czytelnika. Jeśli tak myślisz to lekceważysz czytelnika, bo cóż on może dowiedzieć się z tych paru zdań. Ma czekać na następne odcinki? Czy w domu też czytasz książki po parę zdań? Dodawaj więcej, tego chcą czytelnicy.

  • AndreaR 11.11.2016

    Szczykawka?

  • Pan Buczybór 11.11.2016

    Pierdolone 0. 1

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania