...leo cz.5

Przepraszam wszystkich za poprzednią cześć że była taka krótka.

Obudziłam sie na sali segregowej w szpitalu psychiatrycznym. Przez głowę przechodziło mi wiele myśli.

Co na tu właściwie robię?

Musze szybko kogoś zawołać by powiedzieć co zrobił Charlie.

-halllo ktoś mnie słyszy?

Powoli zaczęłam wstawać....

Nagle na sale weszli doktorzy którzy uspokajali chorego psychicznie pacjenta...uspokojali..ta...od kiedy bicie , kopanie i szarpanie to uspokajanie pacjentów?!

Średnia ocena: 1.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Szczur 11.11.2016

    Kurde ;(
    Gatunek: horror
    Wielka szkoda, że piszesz tak chujowo (trollowo), bo lubię horrory i przeczytałbym sobie jakiś na opowi. 1/5

  • AndreaR 11.11.2016

    Jakis pomysł masz, ale tak z serca ... ogarnij te teksty, popoprawiaj. Co to jest sala segregowa ? Miałaś na myśli salę segregacji pewno...Gdzie interpunkcja? Nie oceniam i licze na poprawę tekstu...

  • ausek 11.11.2016

    Czemu każdy ''fragment'' masz przyporządkowany innej kategorii? Trzeba było to wszystko wstawić jako jeden rozdział.

  • Pan Buczybór 11.11.2016

    "Przepraszam wszystkich za poprzednią cześć że była taka krótka."
    A ta niby jest długa? 1

  • Szczur 11.11.2016

    Panie Buczybobrze, ale pan czepialski XD

  • Pan Buczybór 11.11.2016

    Szczur taki mój zawód

  • Szczur 12.11.2016

    no chyba nie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania