...leo cz.5
Przepraszam wszystkich za poprzednią cześć że była taka krótka.
Obudziłam sie na sali segregowej w szpitalu psychiatrycznym. Przez głowę przechodziło mi wiele myśli.
Co na tu właściwie robię?
Musze szybko kogoś zawołać by powiedzieć co zrobił Charlie.
-halllo ktoś mnie słyszy?
Powoli zaczęłam wstawać....
Nagle na sale weszli doktorzy którzy uspokajali chorego psychicznie pacjenta...uspokojali..ta...od kiedy bicie , kopanie i szarpanie to uspokajanie pacjentów?!
Komentarze (7)
Kurde ;(
Gatunek: horror
Wielka szkoda, że piszesz tak chujowo (trollowo), bo lubię horrory i przeczytałbym sobie jakiś na opowi. 1/5
Jakis pomysł masz, ale tak z serca ... ogarnij te teksty, popoprawiaj. Co to jest sala segregowa ? Miałaś na myśli salę segregacji pewno...Gdzie interpunkcja? Nie oceniam i licze na poprawę tekstu...
Czemu każdy ''fragment'' masz przyporządkowany innej kategorii? Trzeba było to wszystko wstawić jako jeden rozdział.
"Przepraszam wszystkich za poprzednią cześć że była taka krótka."
A ta niby jest długa? 1
Panie Buczybobrze, ale pan czepialski XD
Szczur taki mój zawód
no chyba nie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania