lip syncs

i nawet piosenki mamy zaburzone, bulimiczne.

ta teraz spać nie może

i wżera nas, treścią się wżera

w języki, skapnie

i na usta,

 

jest o miłości. a z nas?

niewiele zostaje, ruchy warg

po. pękania i nasze piosenki. zaburzone, bulimiczne...

ta teraz wżera nas, się w nas. jest

o miłości.

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • TseCylia 3 miesiące temu

    Świetny wiersz, Roma. Klimat, że ach!

  • Roma 3 miesiące temu

    Dzięki Tse. Wydaje mu się, że powtórzeniami właśnie stworzyłam dość ciekawy klimat, choć przez chwilę bałam się, że tym razem z nimi przesadziłam. Skoro nie, to tym bardziej się cieszę, że wyszło :)

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Ładnie

  • Roma 3 miesiące temu

    Dziękuję :)

  • Sokrates 3 miesiące temu

    Jest klimat i jest moc.

  • Roma 3 miesiące temu

    Dziękuję Sokrates, fajnie, że się podoba :)

  • Bettina 3 miesiące temu

    Gdyby babka miala wąsy to by dziadkiem byla.

  • Roma 3 miesiące temu

    Tak, tak. I to jak.

  • Bettina 3 miesiące temu

    Roma
    To taki wierszyk
    .

  • Bettina 3 miesiące temu

    To bylby dziadkiem.
    Gdyby
    Babka wąsy miała

  • Bettina 3 miesiące temu

    Po co sie tak unosić po przecinku

  • Roma 3 miesiące temu

    Ale ja się nie unoszę, przyziemna jestem bardzo. Dlatego i ten wierszyk doceniam :)

  • JagVetInte 3 miesiące temu

    https://youtu.be/TmDkzVvherk?is=ruvuR-hZXRYCRH-6

    Te podkreślenie. Żeby się upewnić, że jest o miłości. A nie o oddaleniu.

    Pani majster 👌

  • Roma 3 miesiące temu

    Majstrowa xD
    Dzięki, dzięki :)

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    Ładny wiersz😊

  • Roma 3 miesiące temu

    A dziękuję :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania