lip syncs
i nawet piosenki mamy zaburzone, bulimiczne.
ta teraz spać nie może
i wżera nas, treścią się wżera
w języki, skapnie
i na usta,
jest o miłości. a z nas?
niewiele zostaje, ruchy warg
po. pękania i nasze piosenki. zaburzone, bulimiczne...
ta teraz wżera nas, się w nas. jest
o miłości.
Komentarze (16)
Świetny wiersz, Roma. Klimat, że ach!
Dzięki Tse. Wydaje mu się, że powtórzeniami właśnie stworzyłam dość ciekawy klimat, choć przez chwilę bałam się, że tym razem z nimi przesadziłam. Skoro nie, to tym bardziej się cieszę, że wyszło :)
Ładnie
Dziękuję :)
Jest klimat i jest moc.
Dziękuję Sokrates, fajnie, że się podoba :)
Gdyby babka miala wąsy to by dziadkiem byla.
Tak, tak. I to jak.
Roma
To taki wierszyk
.
To bylby dziadkiem.
Gdyby
Babka wąsy miała
Po co sie tak unosić po przecinku
Ale ja się nie unoszę, przyziemna jestem bardzo. Dlatego i ten wierszyk doceniam :)
https://youtu.be/TmDkzVvherk?is=ruvuR-hZXRYCRH-6
Te podkreślenie. Żeby się upewnić, że jest o miłości. A nie o oddaleniu.
Pani majster 👌
Majstrowa xD
Dzięki, dzięki :)
Ładny wiersz😊
A dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania