...

...

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Amnezja Wsteczna dwa lata temu

    5/5, wspaniałe! Ironia + prawda + dobry wiersz!

  • Zenza dwa lata temu

    Bardzo sobie cenię Twoje komentarze Amnezjo. Potrafisz powiedzieć, gdy coś nie zagra, jak ostatnim razem. Poza tym piszesz genialnie, więc radość z Twojej opinii podwójna. Pozdrawiam serdecznie.

  • Zenza dwa lata temu

    Amnezjo czy myślałaś kiedyś o mirażach sławy i sukcesu? Jeśli chciałabyś ich doświadczyć to proponuję udział w bitwie na prozę. Namawiam też Adelę. Będzie zsrr i ja. Może ktoś jeszcze dołączy? Zrobimy bal na sto par.

    https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-proze-62-jak-feniks-w1708/#reply

  • Amnezja Wsteczna dwa lata temu

    Zenza Dziękuję za zaproszenie, czuję się zaszczycona :D Niestety obawiam się, że czas mi nie pozwoli, ale zastanowię się, o czym mogłabym napisać. Kłaniam się i również pozdrawiam!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania