.....
.....Autor: MoniaCzytano 361 razyData dodania: 22.09.2017
Średnia ocena: 4.7 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić14
Ładnie piszesz. Naprawdę. Nie zakrytym przekazem, ale takim prawdziwym. Pozdrawiam.*****
Dziękuję, właśnie o to mi chodzi jasny przekaz dający do myślenia ;)
Chce... ogonek Fajny przekaz, list ale w formie wiersza. Tęsknota, żal i niedokończone sprawy. Pozdrawiam 5)
Dziękuję i pozdrawiam :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Ładnie piszesz. Naprawdę. Nie zakrytym przekazem, ale takim prawdziwym. Pozdrawiam.*****
Dziękuję, właśnie o to mi chodzi jasny przekaz dający do myślenia ;)
Chce... ogonek
Fajny przekaz, list ale w formie wiersza. Tęsknota, żal i niedokończone sprawy. Pozdrawiam 5)
Dziękuję i pozdrawiam :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania