.....

.....

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Dekaos Dondi 22.09.2017

    Ładnie piszesz. Naprawdę. Nie zakrytym przekazem, ale takim prawdziwym. Pozdrawiam.*****

  • Monia 22.09.2017

    Dziękuję, właśnie o to mi chodzi jasny przekaz dający do myślenia ;)

  • Pasja 22.09.2017

    Chce... ogonek
    Fajny przekaz, list ale w formie wiersza. Tęsknota, żal i niedokończone sprawy. Pozdrawiam 5)

  • Monia 22.09.2017

    Dziękuję i pozdrawiam :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania