Widzę, że niektóre Twoje wiersze bazują na tych samych wartościach - głównie na nadziei i wierze, która zazwyczaj pojawia się w ostatniej strofie ;) Troszkę szkoda, bo może tylko ja tak niefortunnie przeczytałam, ale to nic :) W każdym razie wiersz świetny, bardzo dotkliwy i przejrzysty. Rozczulił mnie przykładowo wers o różańcu, ładnie to ująłeś. Zostawiam 5 :)
Szczerzę przyznaję, że zrobiłeś na mnie wrażenie :) To dopiero drugie twoje dzieło, które przyszło mi przeczytać, a jestem oczarowana :) Bardzo ładny wiersz :) Czytało się go z ogromną przyjemnością.
Komentarze (4)
Widzę, że niektóre Twoje wiersze bazują na tych samych wartościach - głównie na nadziei i wierze, która zazwyczaj pojawia się w ostatniej strofie ;) Troszkę szkoda, bo może tylko ja tak niefortunnie przeczytałam, ale to nic :) W każdym razie wiersz świetny, bardzo dotkliwy i przejrzysty. Rozczulił mnie przykładowo wers o różańcu, ładnie to ująłeś. Zostawiam 5 :)
Rasiu, próbuję dogłębnie...opisać, co mi w duszy gra:-)
Szczerzę przyznaję, że zrobiłeś na mnie wrażenie :) To dopiero drugie twoje dzieło, które przyszło mi przeczytać, a jestem oczarowana :) Bardzo ładny wiersz :) Czytało się go z ogromną przyjemnością.
Wiersz robi wrażenie. Co więcej pisać jak już wszystko zostało napisane. No tylko tyle że zasługuje na 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania