Canulas, Czekała i Nuncjusz znaleźli jakiegoś Tomasza Bordo z Gdańska na fb i myślą, że to ja :D a to gość po 30-tce z dziećmi więc Nun pomyślał że to mój ojciec podczas gdy mój ojciec jest po pięćdziesiątce heh
Florian Konrad 9 min. temu
dokładnie, wszystkie lewicowe i antypisiorskie i antyreligijne, czyli wszystko, co lubię
Florian Konrad 5 min. temu
chciałem dziś na karcie dopisać, bo przecież można ,,PRZECZ Z KACZYZMEM", ale kuźwa, mieszkam na zadupiu, tu jeszcze nawet wbrew przepisom buraki -prawaki , jak w tym powiedzeniu, że nieważne, kto głosuje, ale kto liczy głosy - uznaliby go za nieważny... wwięc odpuściłem prowokejszyn
Florian Konrad przed chwilą
za duża stawka. mój głos - to jeden głos pisiorom mniej, jeden głos Lewicy więcej, więc tak jakby dwa głosy hahahahah
Ritha 4 min. temu
Ale tu byś sie dogadał z pisiorami na każdym kroku, takich Bordów tutaj od metra (może dlatego jako tako Cie umiem przetrawic, lata praktyki).
Margerita weź na krótki postronek tego niedorozwoja i nie pozwól, żeby trolował czyjeś wątki, zapewne nie chciałabyś, żeby wrzucał Ci pod utworami takie g. jak możesz przeczytać poniżej. Bo jak będzie niegrzeczny to niedorzój dostanie po łbie tak jak na to zasługuje. Ja nie zamierzam tego psychiatrycznego przypadku u siebie tolerować.
Bogumił, pisałam Ci coś na temat traktowania innych. Powtórzę się, bo jak patrzę, co robisz, to mnie krew zalewa: brak sympatii nie jest wytłumaczeniem braku szacunku. Nie musisz kochać bliźniego jak siebie samego, ale to nie znaczy, że masz na niego pluć na każdym kroku.
angelika życzę sobie żeby ten psychol nie robił bydła pod utworami moimi i moich przyjaciół, tylko tyle, weźcie go na krótką smycz i wsadźcie w kaganiec. Spróbuje gdzieś dymić, to go zgłoszę do admina. To jest forum literackie, a nie wybieg dla psycholi. Poniżej masz kilka wpisów tego psychopaty.
yanko wojownik wczoraj o 13:26
Bogumił, "Polska dla Polaków!", "Księżyc dla Księży".Odpowiedz
yanko wojownik wczoraj o 13:30
Łocean dla wielorybów. Sieg heil!
A drzewa karczują po to temu, żeby Obóz Narodowo-Radykalny nie chciał na nie włazić, bo mają członkowie ciągi do powrotów.
Anonim14.10.2019
To był jakiś objaw.
Anonim14.10.2019
Bogumił, Zgłoś, zgłoś Bogusławie... jak sie nie pojawię, wszyscy będą wiedzieli kto donosi...
Bogumił, każdy odpowiada za samego siebie. W zacytowanych wypowiedziach zawierają się poglądy Janka, a nie obelgi pod Twoim adresem. Czemu to Ciebie prowokuje do wyzywania go?
angelika poza tym ciekaw jestem co by powiedziała Margerita gdybym swoje poglądy zaczął głosić pod jej utworami i je trolował, pewnie by dostała zawału
Anonim14.10.2019
Bogumił, Psychopacenie tekstów, mam w całej swej grafomanności, wpisane w konfigurację.
angelika a ci to Krysiu, już uciekłaś? Tak miło się gawędziło. Też mam jedno pytanko z ciekawości.
Anonim14.10.2019
betti betti, A tu jest napisane, że Ty polityki nie lubisz... https://www.via-appia.pl/forum/Thread-si-duo-dicunt-idem-non-est-idem?pid=161701#pid161701
"elka Offline
Pisarczyk
*
Liczba postów: 75
Liczba wątków: 11
Dołączył: Aug 2019
#416-09-2019, 13:26
Przeczytałam pierwszy wers i zdębiałam... jeszcze raz spr. Autora, no i zaczęłam się śmiać. Nie, nie dlatego, że tematyka, bo ta prawdziwa i w punkt, jedynie dosadność określenia. Z drugiej strony rozumiem Ciebie jak nikt, bo mam jej tak samo dość.
"Bogumił godzinę temu
Margerita hak na taki gniot to reakcja nieadekwatna"
"Bogumił godzinę temu
Margerita kto napisał tego gniota"
"Kastor godzinę temu
Kto tu takie gnioty wrzuca"
"Bogumił godzinę temu
Margerita ale gniota napisałaś Marg"
"Bogumił godzinę temu
Margerita rajcuje Cię znajomość z psychopatą spamującym innym wątki?"
"Bogumił godzinę temu
Margerita psycholem mogę"
"Bogumił godzinę temu
Gniot"
"Ciekawy1 godzinę temu
Nawet dureń po gimnazjum napisałby to lepie. Co za gniot."
"Bogumił godzinę temu
psychola na postronek, w kaganiec i na klepisko i do psychiatryka."
"Bogumił godzinę temu
Angela Ty, mnie? Raczej skomentuj gniota pod który wpadłaś. Baj koteczku".
"Bogumił 56 min. temu
jak tam sobie chcesz Krysiu, ale weź kundelka na smycz, bo kolegowanie się z takim świrem tylko Tobie i Marg wystawia złe świadectwo."
"Bogumił 51 min. temu
Marg widzisz że nie warto zadawać się z lewackimi chamami, bo zawsze można dostać rykoszetem. I widzisz, jak to jest spamować cudze wątki. Tak to Cię bawiło, do tej pory, jak to robił Janko u innych. Pomyśl o tym."
Ale tu coś się wyjaśnia: "Bogumił godzinę temu
Musiałem mieć rzuty chorobowe żeby taką opinię napisać"
Komentarze (98)
A to niby pisze Odyseusz?
Dokładnie Tomku odgadłeś, PeeLem jest Odyseusz. Pisze spod Troi.
nie szczekaj Penelopo ;-)
Nie kompromituj się.
Bogumił ależ oczywiście Homerze :-) ;-)
Jacom JacaM jesteś chyba za głupi na ten tekst
Tom Bordo.... obciągaj koledze tuzie intelektu :-)
Jacom JacaM spadaj stąd wulgarny chamie.
Bogumił....ty też możesz koledze :-) mistrzu poezji konkretnej , tylko nie pluj na podłogę bo szkoda klepki :-)
Trochę smutny. Z delikatną nutą nadziei.
Jakby tak, bo Rzymianie, potomkowie Eneasza, zemścili się całkowicie podporządkowując sobie Grecję na kilka wieków.
Po czym Rzym się rozpadł i unicestwił. Co zostaje? Wiara? Jak bogowie zechcą...
Trwało to ładnych parę wieków, ale cóż, takie życie, dlatego historia jest piękna.
Canulas, Czekała i Nuncjusz znaleźli jakiegoś Tomasza Bordo z Gdańska na fb i myślą, że to ja :D a to gość po 30-tce z dziećmi więc Nun pomyślał że to mój ojciec podczas gdy mój ojciec jest po pięćdziesiątce heh
Tomku to śmiej się z tego że towarzystwo ma zajęcie. Klub podstarzałych detektywów od 7 boleści;)))
Dobry tekst, antyk ma swój nieodparty czar i ten majestat nie do podrobienia.
Dzięki Stefan, i niewyczerpalną moc metafor w dodatku ma antyk mam nadzieję zrozumiałych dla większości.
Za 10 godzin otwierają lokale wyborcze.
To idziemy na wybory, a jutro po 21 chyba gorące komentarze;)))
Bogumił konfederacja dostała się! Choć lewica niestety też
Tomku to się cieszymy
Zobacz co florian napisał na forum
Florian Konrad 9 min. temu
dokładnie, wszystkie lewicowe i antypisiorskie i antyreligijne, czyli wszystko, co lubię
Florian Konrad 5 min. temu
chciałem dziś na karcie dopisać, bo przecież można ,,PRZECZ Z KACZYZMEM", ale kuźwa, mieszkam na zadupiu, tu jeszcze nawet wbrew przepisom buraki -prawaki , jak w tym powiedzeniu, że nieważne, kto głosuje, ale kto liczy głosy - uznaliby go za nieważny... wwięc odpuściłem prowokejszyn
Florian Konrad przed chwilą
za duża stawka. mój głos - to jeden głos pisiorom mniej, jeden głos Lewicy więcej, więc tak jakby dwa głosy hahahahah
Z czego się cieszą? Tępa Agresja nienawiść podobna do tej bolszewickiej z 1920 roku. Tyle przebija się z tych wypowiedzi. Cywilizacja zła.
Bogumił PIS znokautował wszystkich. Ot, tyle hejtu, tyle wysiłku poszło na marne...
betti ja takim ludziom jak Florian poświęciłem ostatnią strofę wiersza
betti fajnie że wróciłaś
Też się cieszę...
betti, umysłem ułomni tak mają.
betti "znokautował wszystkich" Skutecznie ogłupiają, inni mniej skutecznie.
Bogumił, poco ona przyszła?
*po co
nie chlaj Jaśku
Bogumił Ritha o Podkarpaciu
Ritha 4 min. temu
Ale tu byś sie dogadał z pisiorami na każdym kroku, takich Bordów tutaj od metra (może dlatego jako tako Cie umiem przetrawic, lata praktyki).
Bogumił ile razy mam cię prosić byś się liczył ze słowami
Margerita to nich nie chla i nie bredzi jak potłuczony
Margerita weź na krótki postronek tego niedorozwoja i nie pozwól, żeby trolował czyjeś wątki, zapewne nie chciałabyś, żeby wrzucał Ci pod utworami takie g. jak możesz przeczytać poniżej. Bo jak będzie niegrzeczny to niedorzój dostanie po łbie tak jak na to zasługuje. Ja nie zamierzam tego psychiatrycznego przypadku u siebie tolerować.
niedorzój = niedorowój
czyli niedorozwój, nawet smartfon tego gada nie toleruje i z obrzydzeniem reaguje
Bogumił, pisałam Ci coś na temat traktowania innych. Powtórzę się, bo jak patrzę, co robisz, to mnie krew zalewa: brak sympatii nie jest wytłumaczeniem braku szacunku. Nie musisz kochać bliźniego jak siebie samego, ale to nie znaczy, że masz na niego pluć na każdym kroku.
Bogumił. AAAAAAA!!!!
Miałem widzenie...
angelika życzę sobie żeby ten psychol nie robił bydła pod utworami moimi i moich przyjaciół, tylko tyle, weźcie go na krótką smycz i wsadźcie w kaganiec. Spróbuje gdzieś dymić, to go zgłoszę do admina. To jest forum literackie, a nie wybieg dla psycholi. Poniżej masz kilka wpisów tego psychopaty.
yanko wojownik wczoraj o 13:26
Bogumił, "Polska dla Polaków!", "Księżyc dla Księży".Odpowiedz
yanko wojownik wczoraj o 13:30
Łocean dla wielorybów. Sieg heil!
A drzewa karczują po to temu, żeby Obóz Narodowo-Radykalny nie chciał na nie włazić, bo mają członkowie ciągi do powrotów.
To był jakiś objaw.
Bogumił, Zgłoś, zgłoś Bogusławie... jak sie nie pojawię, wszyscy będą wiedzieli kto donosi...
Bogumił, każdy odpowiada za samego siebie. W zacytowanych wypowiedziach zawierają się poglądy Janka, a nie obelgi pod Twoim adresem. Czemu to Ciebie prowokuje do wyzywania go?
yanko trzymaj się daleko psychopato od innych tekstów
angelika swoje poglądy niech głosi świr pod swoimi utworami, nie życzę sobie żeby ten psychopata zjawiał się pod moimi wątkami, tylko tyle
angelika poza tym ciekaw jestem co by powiedziała Margerita gdybym swoje poglądy zaczął głosić pod jej utworami i je trolował, pewnie by dostała zawału
Bogumił, Psychopacenie tekstów, mam w całej swej grafomanności, wpisane w konfigurację.
Bogumił, Aż tak wiele...
Bogumił, Ty dostań Bogusiu, Ty!
angelika czekała masz swojego psychopatę w pełnej krasie, cieszy Cię taka znajomość z nim? Paru zwojów w mózgu to mu natura poskąpiła.
Bogumił, Natura uczyniła mnie zielonym, White Power mówią, że nie ma tolerancji dla niebiałych - złe bałwany...
"White Powery"
Zdzerwiałe bojlery?
Bogumił Nie cieszy mnie. Ale Janek to nie pies, żebym go miała na smyczy trzymać.
Nie cieszy mnie, ze ludzie się nie szanują.
Bogumił
"Bogumił 4 miesiące temu
Proszę, stary komuch, a jaki łasy na komenty, dobrze go rozgryzłaś betti. I kto by Janko posądzał."
http://www.opowi.pl/cztery-teksty-piosenek-a52419/
Janek, kultura nie jest mocną stroną opowi. Jak widać po komentarzu w załączonym linku.
angelika czekała, a ja podobno odstaje tu od normy....
I z całym szacunkiem, Bogumił... Ja tu widzę, że nie odstajesz od tej normy.
Ale mogę odstawać, bo miewam takie wrażenia.
Bogumił nie denerwuj mnie łaskawie
Janek, odstawanie od normy jest niestety niemiłe widziane w społeczeństwie szarych mundurkow.
angelika czekała, Wierzą oni w swą brunatną sierść.
Janku, nie chciałam aż tak brutalnie. Ale tak.
angelika czekała, Ale gdzie brutalnie?
Margerita oki bawi cię znajomość z psycholem to odpłacę piękny za nadobne w Twoich wątkach.
Bogumił, Wychodzi natura, Czemu masz odpłacać Marg? Przymus wewnętrzny?
Brutalnie brunatnie.
Bogumił, Są portale dla miłośników polityki, ale tam pewno byłbyś za przeciętny a Ty musisz się wyróżniać, by Ci bez tego zdechło ego.
yanko wojownik mści się bo cię lubię a on mnie irytuje że cię obraża
Bogumił, po co to robisz? Pytam z ciekawości.
Marg, ćśśś. Lepiej idź stąd dla własnego dobra. Proszę.
angelika czekała dobrze
angelika a ci to Krysiu, już uciekłaś? Tak miło się gawędziło. Też mam jedno pytanko z ciekawości.
betti betti, A tu jest napisane, że Ty polityki nie lubisz... https://www.via-appia.pl/forum/Thread-si-duo-dicunt-idem-non-est-idem?pid=161701#pid161701
"elka Offline
Pisarczyk
*
Liczba postów: 75
Liczba wątków: 11
Dołączył: Aug 2019
#416-09-2019, 13:26
Przeczytałam pierwszy wers i zdębiałam... jeszcze raz spr. Autora, no i zaczęłam się śmiać. Nie, nie dlatego, że tematyka, bo ta prawdziwa i w punkt, jedynie dosadność określenia. Z drugiej strony rozumiem Ciebie jak nikt, bo mam jej tak samo dość.
Pozdrawiam."
Do Dmowskiego napisz świrze
Dmowski fajny gość jeden z twórców niepodległej Polski super inteligentny prefekt kilka języków obcych
Perfekt
Bogumił, "Polska dla Polaków!", "Księżyc dla Księży".
Łocean dla wielorybów. Sieg heil!
A drzewa karczują po to temu, żeby Obóz Narodowo-Radykalny nie chciał na nie włazić, bo mają członkowie ciągi do powrotów.
Jasiu jesteś nazistą? Uważaj bo Cię zamkną albo do czubów wsadzą.
Bogumił, Zamkną mnie w domu?
Ale najpierw do niego wsadzą?
To straszne!
Ładne. Chyba już raz było? Pozdrawiam
Marku ten wiersz jest nowy. Bardzo dziękuję za pochwałę.
Bogumił Widać powtórzyłeś motyw. Tamten był chyba gorszy.
Marek Adam Grabowski chyba odwoływałem się gdzieś w metaforze do antyku. Tamta się podobała.
Gniot
Margerita, wybacz, Ty po prostu nie jesteś w stanie ogarnąć głębi metafor w tym wierszu. Sobie tylko wystawiłaś świadectwo.
Bogumił To ty wystawiasz o sobie świadectwo ludzi wyzywając
Bogumił, Koparka specjalnie poświęcona je pogłębiać musiała zapewne.
yanko wojownik ;)
Karma Boguś człowieku Boga i ojczyzny zbawco:
"Bogumił godzinę temu
Margerita hak na taki gniot to reakcja nieadekwatna"
"Bogumił godzinę temu
Margerita kto napisał tego gniota"
"Kastor godzinę temu
Kto tu takie gnioty wrzuca"
"Bogumił godzinę temu
Margerita ale gniota napisałaś Marg"
"Bogumił godzinę temu
Margerita rajcuje Cię znajomość z psychopatą spamującym innym wątki?"
"Bogumił godzinę temu
Margerita psycholem mogę"
"Bogumił godzinę temu
Gniot"
"Ciekawy1 godzinę temu
Nawet dureń po gimnazjum napisałby to lepie. Co za gniot."
"Bogumił godzinę temu
psychola na postronek, w kaganiec i na klepisko i do psychiatryka."
"Bogumił godzinę temu
Angela Ty, mnie? Raczej skomentuj gniota pod który wpadłaś. Baj koteczku".
"Bogumił 56 min. temu
jak tam sobie chcesz Krysiu, ale weź kundelka na smycz, bo kolegowanie się z takim świrem tylko Tobie i Marg wystawia złe świadectwo."
"Bogumił 51 min. temu
Marg widzisz że nie warto zadawać się z lewackimi chamami, bo zawsze można dostać rykoszetem. I widzisz, jak to jest spamować cudze wątki. Tak to Cię bawiło, do tej pory, jak to robił Janko u innych. Pomyśl o tym."
Ale tu coś się wyjaśnia: "Bogumił godzinę temu
Musiałem mieć rzuty chorobowe żeby taką opinię napisać"
ha, ha, ha
Polak zabija Żyda i przerabia go na ciało Jezusa
polaczki polaczki
leniwe robaczki
opasłe bydlaczki
żyd haruje
żyd oszczędza
modli się gorliwie
wokół zazdrość
piętnowanie
patrzy polak chciwie
polaczki polaczki
leniwe robaczki
opasłe bydlaczki
lubią pić
lubią jeść
lubią się zabawić
szablą machną
głowę ciachną
racz nas boże zbawić
racz też żyda zabić!
24.08.2019-18:...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania