Mój subiektywny komentarz: czasem dopiero po śmierci można w pełni poczuć miłość.
Bardzo dobry tekst.
Też dziś byłem na cmentarzu.
Jeden błąd:
Opowiadać o Tobie swoim dzieciom i przyszłemu mężowi, a nawet Twoim wnukom.
Twoje dzieci, to wnuki Twojej mamy, więc: ... a nawet Twoim prawnukom.
Komentarze (8)
Moja od czterech. Coś chwyciło mnie za serce. Nie oceniam walorów literackich tylko emocje,które we mnie wzbudzilaś. 5
Dzięki za tak wysoką ocenę
Wzruszające... Zgadzam się z komentarzem wyżej - chwyta za serce i budzi emocje. Pozdrawiam.
Cieszę się, że się podobało :-)
Piękne.
Dzięki! :-)
Mój subiektywny komentarz: czasem dopiero po śmierci można w pełni poczuć miłość.
Bardzo dobry tekst.
Też dziś byłem na cmentarzu.
Jeden błąd:
Opowiadać o Tobie swoim dzieciom i przyszłemu mężowi, a nawet Twoim wnukom.
Twoje dzieci, to wnuki Twojej mamy, więc: ... a nawet Twoim prawnukom.
Pozdrawiam.
Wygląda na szczere, ale trochę zbyt pompatyczne
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania