oboj, to tańcz... nie zatrzymuję.
Nie wyganiałam, tylko zdziwiłam się, bo miało ciebie nie być.
Zresztą muszę uważać. Mam ponoć jakichś pochlebców, którzy chcą żebym źle pisała...
MartynaM, Nic to, nawet jeśli, bo np. taki Sokrates, to nic nic nie wiedział, a co uczynił Atenom, to aż mu pomnik postawili i dwa razy zapłakali pośmiertnie.
pozbieraj się dziewczyno
byś była jak wino
im starsza tym lepsza.
niech gwałt nie rozpieprza
ani w przepowiedniach
czy faktów bredniach.
jesteś i będziesz sobą
nawet z blizną nową
Ja to z Tobą mam ten problem, że piszesz tak poetycko, że czasem się odechciewa. Tak dużo przykładania uwagi do formy, a tak mało emocji. Nie wiem czy jesteś bezduszna czy po prostu już Ci się to oklepało jak starej szkapie to tuptanie cyrkowe.
Komentarze (36)
MartynaM↔Wiersz swoje przekazuje, ale trochę tak... jak ciężka zawiesina nad czymś.
Takie pierwsze skojarzenie me:)↔Pozdrawiam☺️:)
Dobre skojarzenie.
Dziękuję.
Pozdrawiam
Takie "Szekspirowskie" - me pierwsze wrażenie.
Drąży, nie ślizga się po wierzchu.
Jak drąży, to dobrze, gorzej jakby się ślizgało... dzięki za koment
Rzeczywiście świetnie tańczysz :)
A miało ciebie u mnie nie być... skleroza?
MartynaM
Wiem że Twój karnet opasły :)
Już spadam :)
oboj, nie tańczę z kobietami... chociaż jest jeden wyjątek, który mnie szczególnie ujmuje i wtedy pląsam, ale musiałabyś być nią... hahaha
MartynaM
Katarzyną Fetlińską nie jestem.
Zmykam :)))
oboj, a kim jesteś?
MartynaM
Oboje milczą.
oboj, gdzie?
MartynaM
Sorki, naprawdę muszę zmykać.
Jest karnawał.
Jak mnie znowu nie wygonisz to pogadamy innym razem :)
oboj, to tańcz... nie zatrzymuję.
Nie wyganiałam, tylko zdziwiłam się, bo miało ciebie nie być.
Zresztą muszę uważać. Mam ponoć jakichś pochlebców, którzy chcą żebym źle pisała...
Oj, Betti po, co ta inwersja w tytule? Nie przystoi takiej poetce hihihi
Reszta też nie porywa hihihi
echo odbitych liter się śmieje
Dziękuję, Grzesiu, za inteligentny komentarz. Miło widzieć, że się rozwijasz...
MartynaM Ty wręcz przeciwnie nie rozwijasz się, aż widać regres. Spoczęłaś na laurach o tych pochlebców hihihi
Od których pochlebców, Grzesiu, bo na ogół każdy po mnie jedzie? Czy o czymś nie wiem?
MartynaM, Nic to, nawet jeśli, bo np. taki Sokrates, to nic nic nie wiedział, a co uczynił Atenom, to aż mu pomnik postawili i dwa razy zapłakali pośmiertnie.
yanko wojownik 997, to i mnie ten pomnik czeka? Pewnie za dokonania na opowi... hahahaha
https://www.youtube.com/watch?v=tmzug-cE8Fw
grain, co chcesz mi powiedzieć?
Czyżby normalnych tematów zabrakło? O czym to w ogóle jest??!
A to takie coś na myślenie... ale jak masz z tym problem, to uciekaj, żebyś sobie krzywdy nie zrobił.
Pozdrawiam
Hm... Ciekawy, uspokajająco - zlowieszczy, że tak powiem.
No, coś w ten deseń...
gdzie tu początek
a gdzie koniec?
zgubiłem wątek
ceinowzd od tyłu...
zero treści przesyłu
... to dzwoniec
Toż tu rymu nie ma, nie boisz się zagubienia?
postaraj się bardziej
lub brnij w kicz uparciej
lub powiem otwarciej:
próżne naśladowania
twoje mierne starania
lepsze twoje memłania
raz kolejny umiera
gdy krocze otwiera
spojrzeniem kolorowym
tabor dojnej krowy
jakie to smutne i...
bałamutne
pozbieraj się dziewczyno
byś była jak wino
im starsza tym lepsza.
niech gwałt nie rozpieprza
ani w przepowiedniach
czy faktów bredniach.
jesteś i będziesz sobą
nawet z blizną nową
To nie o taki gwałt chodzi... mości rymowanku. Widzę że myślenie, to ciężka sprawa.
Ja to z Tobą mam ten problem, że piszesz tak poetycko, że czasem się odechciewa. Tak dużo przykładania uwagi do formy, a tak mało emocji. Nie wiem czy jesteś bezduszna czy po prostu już Ci się to oklepało jak starej szkapie to tuptanie cyrkowe.
To tylko proza poetycka. Dla mnie są tutaj emocje, może nawet za dużo... ale każdy widzi własnymi oczami.
Dzięki za komentarz
Pozdrawiam
Czytam twoje teksty z przyjemnością :) Dziękuję, że zajrzałaś na mój profil :)
Dziękuję Domi za komentarz.
Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania