...

...

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (36)

  • Dekaos Dondi 07.01.2023

    MartynaM↔Wiersz swoje przekazuje, ale trochę tak... jak ciężka zawiesina nad czymś.
    Takie pierwsze skojarzenie me:)↔Pozdrawiam☺️:)

  • MartynaM 07.01.2023

    Dobre skojarzenie.
    Dziękuję.
    Pozdrawiam

  • Takie "Szekspirowskie" - me pierwsze wrażenie.

    Drąży, nie ślizga się po wierzchu.

  • MartynaM 07.01.2023

    Jak drąży, to dobrze, gorzej jakby się ślizgało... dzięki za koment

  • oboj 07.01.2023

    Rzeczywiście świetnie tańczysz :)

  • MartynaM 07.01.2023

    A miało ciebie u mnie nie być... skleroza?

  • oboj 07.01.2023

    MartynaM
    Wiem że Twój karnet opasły :)
    Już spadam :)

  • MartynaM 07.01.2023

    oboj, nie tańczę z kobietami... chociaż jest jeden wyjątek, który mnie szczególnie ujmuje i wtedy pląsam, ale musiałabyś być nią... hahaha

  • oboj 07.01.2023

    MartynaM
    Katarzyną Fetlińską nie jestem.
    Zmykam :)))

  • MartynaM 07.01.2023

    oboj, a kim jesteś?

  • oboj 07.01.2023

    MartynaM
    Oboje milczą.

  • MartynaM 07.01.2023

    oboj, gdzie?

  • oboj 07.01.2023

    MartynaM
    Sorki, naprawdę muszę zmykać.
    Jest karnawał.
    Jak mnie znowu nie wygonisz to pogadamy innym razem :)

  • MartynaM 07.01.2023

    oboj, to tańcz... nie zatrzymuję.
    Nie wyganiałam, tylko zdziwiłam się, bo miało ciebie nie być.
    Zresztą muszę uważać. Mam ponoć jakichś pochlebców, którzy chcą żebym źle pisała...

  • Grzegory 07.01.2023

    Oj, Betti po, co ta inwersja w tytule? Nie przystoi takiej poetce hihihi
    Reszta też nie porywa hihihi

    echo odbitych liter się śmieje

  • MartynaM 07.01.2023

    Dziękuję, Grzesiu, za inteligentny komentarz. Miło widzieć, że się rozwijasz...

  • Grzegory 07.01.2023

    MartynaM Ty wręcz przeciwnie nie rozwijasz się, aż widać regres. Spoczęłaś na laurach o tych pochlebców hihihi

  • MartynaM 07.01.2023

    Od których pochlebców, Grzesiu, bo na ogół każdy po mnie jedzie? Czy o czymś nie wiem?

  • MartynaM, Nic to, nawet jeśli, bo np. taki Sokrates, to nic nic nie wiedział, a co uczynił Atenom, to aż mu pomnik postawili i dwa razy zapłakali pośmiertnie.

  • MartynaM 07.01.2023

    yanko wojownik 997, to i mnie ten pomnik czeka? Pewnie za dokonania na opowi... hahahaha

  • Grain 07.01.2023

    https://www.youtube.com/watch?v=tmzug-cE8Fw

  • MartynaM 07.01.2023

    grain, co chcesz mi powiedzieć?

  • sekator 07.01.2023

    Czyżby normalnych tematów zabrakło? O czym to w ogóle jest??!

  • MartynaM 07.01.2023

    A to takie coś na myślenie... ale jak masz z tym problem, to uciekaj, żebyś sobie krzywdy nie zrobił.
    Pozdrawiam

  • Lotos 07.01.2023

    Hm... Ciekawy, uspokajająco - zlowieszczy, że tak powiem.

  • MartynaM 07.01.2023

    No, coś w ten deseń...

  • rymonauta 07.01.2023

    gdzie tu początek
    a gdzie koniec?
    zgubiłem wątek
    ceinowzd od tyłu...
    zero treści przesyłu
    ... to dzwoniec

  • MartynaM 07.01.2023

    Toż tu rymu nie ma, nie boisz się zagubienia?

  • rymonauta 08.01.2023

    postaraj się bardziej
    lub brnij w kicz uparciej
    lub powiem otwarciej:
    próżne naśladowania
    twoje mierne starania
    lepsze twoje memłania

  • rymonauta 08.01.2023

    raz kolejny umiera
    gdy krocze otwiera
    spojrzeniem kolorowym
    tabor dojnej krowy
    jakie to smutne i...
    bałamutne

  • rymonauta 08.01.2023

    pozbieraj się dziewczyno
    byś była jak wino
    im starsza tym lepsza.
    niech gwałt nie rozpieprza
    ani w przepowiedniach
    czy faktów bredniach.
    jesteś i będziesz sobą
    nawet z blizną nową

  • MartynaM 08.01.2023

    To nie o taki gwałt chodzi... mości rymowanku. Widzę że myślenie, to ciężka sprawa.

  • Materazzone 09.01.2023

    Ja to z Tobą mam ten problem, że piszesz tak poetycko, że czasem się odechciewa. Tak dużo przykładania uwagi do formy, a tak mało emocji. Nie wiem czy jesteś bezduszna czy po prostu już Ci się to oklepało jak starej szkapie to tuptanie cyrkowe.

  • MartynaM 09.01.2023

    To tylko proza poetycka. Dla mnie są tutaj emocje, może nawet za dużo... ale każdy widzi własnymi oczami.
    Dzięki za komentarz
    Pozdrawiam

  • Domi51 17.01.2023

    Czytam twoje teksty z przyjemnością :) Dziękuję, że zajrzałaś na mój profil :)

  • MartynaM 18.01.2023

    Dziękuję Domi za komentarz.
    Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania