Litera bez zdania
Czuję się jak litera bez zdania
Jak odłamek bez jego miejsca
Jest tylko echo w jaskini zwanej
Życiem szukam się — ciebie
Może czas nas popycha
Ku sobie
Czas pędzi autostradą
Zmieniam się jak
Światło drogowe
Stop teraz jest czerwone
Czuję się jak litera bez zdania,
jak odłamek, co zgubił swoje miejsce.
Echo tylko krąży w jaskini zwanej życiem —
szukam w nim siebie, szukam ciebie.
Może to czas popycha nas ku sobie,
niewidzialną dłonią splatając ścieżki.
Pędzi jak autostrada bez końca,
nie ogląda się za nami.
A ja zmieniam się jak światło na drodze —
raz zielony, raz żółty, raz czerwony.
Zatrzymaj mnie teraz.
Komentarze (41)
Zatrzymuje Cię..i wlaśnie w tym samym momencie napisalismy wiersz...;)chyba cuda się zdarzają...
Może nie jesteś literą bez zdania… tylko zdaniem, którego jeszcze nie przeczytałam do końca.
Jeśli chcesz mogę spróbować Cię zatrzymać.
Ale nie na chwilę. Naprawdę..
P.s ,poyella;)...
Aeliora Dobrze bądź mi gwiazdą przy której zatrzymuje się czas 🤗
Dedal będe i chyba nadal tu jestem...✨🤫
Dedal A jeśli czas naprawdę się zatrzyma… to gdzie polecimy? 🌙✨”
Aeliora Piękny pejzaż domku w cieniu palm bezkres morza, głębia twoich oczu. ✨🌞
Dedal no to teraz sie rozmarzylam,daje
Ci pole do popisu,:*
Aeliora Ja również się rozmarzyłem haha
Dedal ,musimy coś z tym zrobić:)
Aeliora Trzeba, trzeba 😁
Dedal kiedy?;)
Aeliora Jestem w trakcie realizacji sprzedaży własnej duszy przewidywany,czas finalizacji to 7 dni dziękuję za cierpliwość 😁🤗
Dedal Ciekawe, czy ktoś zdąży Cię przekonać, żebyś zmienił decyzję przed finalizacją…,;)
Aeliora Mhm jest pewna osoba, każdy ma nad sobą anioła stróża 😉🙂
Dedal
Cicha?
Dedal juz sie pogubilam:), a komu chcialbys ta dusze jednak zaprzedac hha
Dedal czasami czuje sie jak ten stroż:) ha ha
Aeliora Jest mi miło poznać mego stróża 🤗
Dedal ale się ze mną droczysz osz ty:)
Aeliora Polubiłem cię wiesz to chyba mogę trochę się podroczyć z tobą 😁
Dedal myslalam ,ze paule tak polubiles ,;),a tu taka zmiana...
Aeliora Pokochać a polubić to podobne pojęcia, ale nie te same 😁
Dedal 😱😱😱 o jaaaa.
Wiesz ,,ze nie mozna zartowac sobie z uczuc.
To teraz rozumiem hmm masz do niej indywidualne uczucia?;) wieksze niż polubienie..
Dedal
🤗❤🙈
Tak czułam
Dedal z przymrużeniem;) pozdrawiam cieplutko 😘
Aeliora Tak mam nie chciałem cię zranić ... Przecież jesteś moim stróżem 😅
Pulinaaa 😘 Co za niespodzianka zrobiłaś mi i sobie pewnie 😅
Dedal gdybym mogła powiedziec tyle ile bym.chciala myślę, ze nie bylibysmy tu gdzie teraz jestesmy..
Nasze slowa plyną w listownych słowach wyczekiwania niczym telegramy ..
Być moze niespodziewane zamieni się
W niespodziankę.,;)
Dedal absolutnie nie odbieram tego jako zranienie:) raczej to juz nie możliwe
Pulinaaa ja tez nie:🤣🤣🤣
Pulinaaa Pewnie tak , jest jak jest cieszę się że jesteś 😁
Aeliora To dobrze że nie jesteś , czasem zbyt bardzo odbieram pewne słowa do siebie
Dedal 😉🧸," wróć" ..- wyczekiwane;)
P.s
Zabieraj ze sobą tylko te slowa 'ktore czujesz ze mogą byc prawdziwe.
Pulinaaa Dobrze zabiorę te słowa prosto do 🤍😉
Dedal wiem o tym;* śpi dobrze i sni pięknie ponad błekity chmur'':)
Pulinaaa Niech ten sen zostanie zapamiętany jak żywe emocje,
jak ciepło dłoni, które znika, ale nigdy naprawdę nie odchodzi.🤗😉
Dedal oh..🤝😘❤
Taki los...
Dłonie..ich dotyk wyraża więcej niż tysiac słów w galaktyce ',)
Pulinaaa To prawda Jak słowa potrafią koić duszę, tak dotyk potrafi uzdrawiać ciało — bo jedno i drugie daje nam poczucie, że nie jesteśmy sami.🤗🤍😘
Dedal przy tobie i z Tobą napewno nie.🥰
Moze to klawiatura?
Albo grzech.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania