Litera bez zdania

Czuję się jak litera bez zdania

Jak odłamek bez jego miejsca

Jest tylko echo w jaskini zwanej

Życiem szukam się — ciebie

Może czas nas popycha

Ku sobie

Czas pędzi autostradą

Zmieniam się jak

Światło drogowe

Stop teraz jest czerwone

 

Czuję się jak litera bez zdania,

jak odłamek, co zgubił swoje miejsce.

Echo tylko krąży w jaskini zwanej życiem —

szukam w nim siebie, szukam ciebie.

 

Może to czas popycha nas ku sobie,

niewidzialną dłonią splatając ścieżki.

Pędzi jak autostrada bez końca,

nie ogląda się za nami.

 

A ja zmieniam się jak światło na drodze —

raz zielony, raz żółty, raz czerwony.

Zatrzymaj mnie teraz.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (41)

  • Aeliora 4 miesiące temu

    Zatrzymuje Cię..i wlaśnie w tym samym momencie napisalismy wiersz...;)chyba cuda się zdarzają...

  • Aeliora 4 miesiące temu

    Może nie jesteś literą bez zdania… tylko zdaniem, którego jeszcze nie przeczytałam do końca.
    Jeśli chcesz mogę spróbować Cię zatrzymać.
    Ale nie na chwilę. Naprawdę..
    P.s ,poyella;)...

  • Dedal 4 miesiące temu

    Aeliora Dobrze bądź mi gwiazdą przy której zatrzymuje się czas 🤗

  • Aeliora 4 miesiące temu

    Dedal będe i chyba nadal tu jestem...✨🤫

  • Aeliora 4 miesiące temu

    Dedal A jeśli czas naprawdę się zatrzyma… to gdzie polecimy? 🌙✨”

  • Dedal 4 miesiące temu

    Aeliora Piękny pejzaż domku w cieniu palm bezkres morza, głębia twoich oczu. ✨🌞

  • Aeliora 4 miesiące temu

    Dedal no to teraz sie rozmarzylam,daje
    Ci pole do popisu,:*

  • Dedal 4 miesiące temu

    Aeliora Ja również się rozmarzyłem haha

  • Aeliora 4 miesiące temu

    Dedal ,musimy coś z tym zrobić:)

  • Dedal 4 miesiące temu

    Aeliora Trzeba, trzeba 😁

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Dedal kiedy?;)

  • Dedal 3 miesiące temu

    Aeliora Jestem w trakcie realizacji sprzedaży własnej duszy przewidywany,czas finalizacji to 7 dni dziękuję za cierpliwość 😁🤗

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Dedal Ciekawe, czy ktoś zdąży Cię przekonać, żebyś zmienił decyzję przed finalizacją…,;)

  • Dedal 3 miesiące temu

    Aeliora Mhm jest pewna osoba, każdy ma nad sobą anioła stróża 😉🙂

  • Bettina 3 miesiące temu

    Dedal
    Cicha?

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Dedal juz sie pogubilam:), a komu chcialbys ta dusze jednak zaprzedac hha

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Dedal czasami czuje sie jak ten stroż:) ha ha

  • Dedal 3 miesiące temu

    Aeliora Jest mi miło poznać mego stróża 🤗

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Dedal ale się ze mną droczysz osz ty:)

  • Dedal 3 miesiące temu

    Aeliora Polubiłem cię wiesz to chyba mogę trochę się podroczyć z tobą 😁

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Dedal myslalam ,ze paule tak polubiles ,;),a tu taka zmiana...

  • Dedal 3 miesiące temu

    Aeliora Pokochać a polubić to podobne pojęcia, ale nie te same 😁

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Dedal 😱😱😱 o jaaaa.
    Wiesz ,,ze nie mozna zartowac sobie z uczuc.
    To teraz rozumiem hmm masz do niej indywidualne uczucia?;) wieksze niż polubienie..

  • Pulinaaa 3 miesiące temu

    Dedal
    🤗❤🙈
    Tak czułam

  • Pulinaaa 3 miesiące temu

    Dedal z przymrużeniem;) pozdrawiam cieplutko 😘

  • Dedal 3 miesiące temu

    Aeliora Tak mam nie chciałem cię zranić ... Przecież jesteś moim stróżem 😅

  • Dedal 3 miesiące temu

    Pulinaaa 😘 Co za niespodzianka zrobiłaś mi i sobie pewnie 😅

  • Pulinaaa 3 miesiące temu

    Dedal gdybym mogła powiedziec tyle ile bym.chciala myślę, ze nie bylibysmy tu gdzie teraz jestesmy..
    Nasze slowa plyną w listownych słowach wyczekiwania niczym telegramy ..
    Być moze niespodziewane zamieni się
    W niespodziankę.,;)

  • Pulinaaa 3 miesiące temu

    Dedal absolutnie nie odbieram tego jako zranienie:) raczej to juz nie możliwe

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Pulinaaa ja tez nie:🤣🤣🤣

  • Dedal 3 miesiące temu

    Pulinaaa Pewnie tak , jest jak jest cieszę się że jesteś 😁

  • Dedal 3 miesiące temu

    Aeliora To dobrze że nie jesteś , czasem zbyt bardzo odbieram pewne słowa do siebie

  • Pulinaaa 3 miesiące temu

    Dedal 😉🧸," wróć" ..- wyczekiwane;)
    P.s
    Zabieraj ze sobą tylko te slowa 'ktore czujesz ze mogą byc prawdziwe.

  • Dedal 3 miesiące temu

    Pulinaaa Dobrze zabiorę te słowa prosto do 🤍😉

  • Pulinaaa 3 miesiące temu

    Dedal wiem o tym;* śpi dobrze i sni pięknie ponad błekity chmur'':)

  • Dedal 3 miesiące temu

    Pulinaaa Niech ten sen zostanie zapamiętany jak żywe emocje,
    jak ciepło dłoni, które znika, ale nigdy naprawdę nie odchodzi.🤗😉

  • Pulinaaa 3 miesiące temu

    Dedal oh..🤝😘❤
    Taki los...
    Dłonie..ich dotyk wyraża więcej niż tysiac słów w galaktyce ',)

  • Dedal 3 miesiące temu

    Pulinaaa To prawda Jak słowa potrafią koić duszę, tak dotyk potrafi uzdrawiać ciało — bo jedno i drugie daje nam poczucie, że nie jesteśmy sami.🤗🤍😘

  • Aeliora 3 miesiące temu

    Dedal przy tobie i z Tobą napewno nie.🥰

  • Bettina 3 miesiące temu

    Moze to klawiatura?

  • Bettina 3 miesiące temu

    Albo grzech.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania