Ha, ha, ha wesoła wyprawa i wszystko przez drinki. Można ,,Sex on the Mars” zaliczyć do środków antykoncepcyjnych. Lekki i fajnie się czytało. Pozdrawiam:)
Niezły tekst. Podoba mi się, że na Marsa polecieli normalni ludzie, mimo, że pewnie experci w swoich dziedzinach, bardzo fajnie można się wczuć dzięki temu w atmosferę panująca na statku.
Naprawdę niezle opowiadanie. Pozdrawiam
Ta, tak to jest jak się Polaków na Marsa wysyła. Misja skazana od początku na niepowodzenie. Chociażby ze względu na dobraną kadrę. Jakby same baby wziąć czy facetów części problemów by się uniknęło... No i jeszcze brawo za Seksmisję - i like it.
Pozdro.
Ta, tak to jest jak się Polaków na Marsa wysyła. Misja skazana od początku na niepowodzenie. Chociażby ze względu na dobraną kadrę. Jakby same baby wziąć czy facetów części problemów by się uniknęło... No i jeszcze brawo za Seksmisję - i like it.
Pozdro.
Komentarze (15)
Ha, ha, ha wesoła wyprawa i wszystko przez drinki. Można ,,Sex on the Mars” zaliczyć do środków antykoncepcyjnych. Lekki i fajnie się czytało. Pozdrawiam:)
Dzięki :)
Kolejne opowiadanie zgłoszone na LBnPoza :)
PiN
*LBnProza
Kolejne opowiadanie zgłoszone na LBnPoza :)
PiN
Niezły tekst. Podoba mi się, że na Marsa polecieli normalni ludzie, mimo, że pewnie experci w swoich dziedzinach, bardzo fajnie można się wczuć dzięki temu w atmosferę panująca na statku.
Naprawdę niezle opowiadanie. Pozdrawiam
Dziękuję
Bardzo przyjemny, nieprzegięty tekst. Zamysł ciekawy i dialogowy luz powodują, że jestem bardzo na tak.
Cóż, kosmonauci też ludzie :)
No tak. Alkochol, seks i impra... jakie to polskie :p
I pech, to też nasze :)
Zapraszamy na Forum do zagłosowania na najlepsze opowiadanie zgłoszone do I LBnP
Ta, tak to jest jak się Polaków na Marsa wysyła. Misja skazana od początku na niepowodzenie. Chociażby ze względu na dobraną kadrę. Jakby same baby wziąć czy facetów części problemów by się uniknęło... No i jeszcze brawo za Seksmisję - i like it.
Pozdro.
Ta, tak to jest jak się Polaków na Marsa wysyła. Misja skazana od początku na niepowodzenie. Chociażby ze względu na dobraną kadrę. Jakby same baby wziąć czy facetów części problemów by się uniknęło... No i jeszcze brawo za Seksmisję - i like it.
Pozdro.
Raz na cztery lata zdarzył im się taki wieczorek i wszystko poszło w łeb, a śmierdzieć teraz będą do końca podróży :) 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania