.

.

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (33)

  • Anonim 23.06.2015

    Wydaje mi się że to analogia do miłości? Dziewczynka to miłość, która oświetla droge w ciemnosci. Na poczatku sie jej boimy pozniej jestesmy zalezni bo oswietla droge zycia. Idziemy z nią po schodach (zyciu), a potem nas opuszcza (jak widmo). Jako ze jednak zasmakowalismy w niej nie ma wyjscia. Musimy isc dalej po schodach w ciemnosc. Nie wrocimy do poczatku(bo milosc zniknela) i nie wiemy co jest dalej(bo nie oswietla nam drogi). Sorry za bledy telefon :/ 5

  • Anonim 23.06.2015

    Podpisuję się pod Jaredem, bo jak wiadomo jestem słaba z interpretacji XD Nie zgadzam się tylko z tym, że miłość uzależnia. To życie uzależnia ;)
    5/5

  • Anonim 23.06.2015

    Aha i tytul tez fajnie sugeruje ze to wszystko to łud szczescia, przypadek :)

  • Anonim 23.06.2015

    takie rzeczy często mi się śnią

  • Chris 23.06.2015

    A mi się po prostu bardzo podobało. Każdy może w tym teścke wyczytać to co chce ;) 5

  • Anonim 23.06.2015

    Filip to i tak masz fajnie ze pamietasz takie sny. Ja to rano nic nie pamietam :/

  • Anonim 23.06.2015

    Pamętam tylko te które się powtarzają :)

  • Anonim 23.06.2015

    Mi to się śni taka jedna łania ostatnio ^_^ Ale to swoją drogą... :D

  • Anonim 23.06.2015

    Filip, nie słuchaj go, Jarek za dużo się nachlał piwa ostatnio XD

  • NataliaO 23.06.2015

    Piękne 5:)

  • Anonim 23.06.2015

    Shiroi tez mi sie czesto sni xD jak biega po łącczce i bawi sie z motylkami :3 urocze stworzonko ^_^

  • Anonim 23.06.2015

    WEŹ TY SIĘ IDŹ ZABIĆ, CO?! T.T

  • Anonim 23.06.2015

    szkoda, że ja nie mam tak pięknych snów :3

  • Anonim 23.06.2015

    Nom jest na co popatrzec :3 nioch nioch

  • Grilu 23.06.2015

    Bardzo mi się podoba interpretacja Jareda :) Ode mnie 4

  • Anonim 23.06.2015

    Hater tu byl bo cztery 5 i jedna czworka a srednia 4.3 :0

  • Anonim 23.06.2015

    ocenki to ja mam w dupasie :)
    już się przyzwyczaiłem do "anonima"

  • Anonim 23.06.2015

    U mnie jedenaście ocen w tym większość to piątki, a ocena coś około czterech XD

  • Anonim 23.06.2015

    No ale filip jak na jedno z twoich opo wejdzie jakis nowicjusz to jeszcze pomysli ze slabo piszesz po ocenach :0 To samo Klaudus

  • Anonim 23.06.2015

    Niech się wtedy udławi xD

  • Anonim 23.06.2015

    Moja Kladusia taka bojowa? Mrrrr... :D

  • Anonim 23.06.2015

    jeśli ktoś po ocenach ocenia a nie po treści to niech się udławi :)

  • Anonim 23.06.2015

    giń

  • KarolaKorman 23.06.2015

    Taka mała dziewczynka, która znika w pół drogi może wystraszyć, to fakt 4 :)

  • Anonim 23.06.2015

    To było do Jareda, a Filipowi trza polać! XD

  • Anonim 23.06.2015

    Slyszales Klaudie Filip? Chyba ja wkurzyles xD

  • Anonim 23.06.2015

    aż z tej trwogi przestanę jeść pierogi ;p

  • Anonim 23.06.2015

    Jared - giń.
    Filip - masz ochotę na sake? XD

  • Anonim 23.06.2015

    Hahah :D

  • Anonim 23.06.2015

    nawet ryżowy trunek jest wart mojej uwagi :)

  • KarolaKorman 23.06.2015

    Wiem, teraz na kaszankę Cię naszło :)

  • KarolaKorman 23.06.2015

    Kasza i ryż :)

  • Anonim 23.06.2015

    Kaszanka :T Typowo polskie słowo xD

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania