. Autor: Anonim Czytano 478 razy Data dodania: 23.06.2015
Średnia ocena: 4.7 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić28
Komentarze (33)
Anonim23.06.2015
Wydaje mi się że to analogia do miłości? Dziewczynka to miłość, która oświetla droge w ciemnosci. Na poczatku sie jej boimy pozniej jestesmy zalezni bo oswietla droge zycia. Idziemy z nią po schodach (zyciu), a potem nas opuszcza (jak widmo). Jako ze jednak zasmakowalismy w niej nie ma wyjscia. Musimy isc dalej po schodach w ciemnosc. Nie wrocimy do poczatku(bo milosc zniknela) i nie wiemy co jest dalej(bo nie oswietla nam drogi). Sorry za bledy telefon :/ 5
Anonim23.06.2015
Podpisuję się pod Jaredem, bo jak wiadomo jestem słaba z interpretacji XD Nie zgadzam się tylko z tym, że miłość uzależnia. To życie uzależnia ;)
5/5
Anonim23.06.2015
Aha i tytul tez fajnie sugeruje ze to wszystko to łud szczescia, przypadek :)
Komentarze (33)
Wydaje mi się że to analogia do miłości? Dziewczynka to miłość, która oświetla droge w ciemnosci. Na poczatku sie jej boimy pozniej jestesmy zalezni bo oswietla droge zycia. Idziemy z nią po schodach (zyciu), a potem nas opuszcza (jak widmo). Jako ze jednak zasmakowalismy w niej nie ma wyjscia. Musimy isc dalej po schodach w ciemnosc. Nie wrocimy do poczatku(bo milosc zniknela) i nie wiemy co jest dalej(bo nie oswietla nam drogi). Sorry za bledy telefon :/ 5
Podpisuję się pod Jaredem, bo jak wiadomo jestem słaba z interpretacji XD Nie zgadzam się tylko z tym, że miłość uzależnia. To życie uzależnia ;)
5/5
Aha i tytul tez fajnie sugeruje ze to wszystko to łud szczescia, przypadek :)
takie rzeczy często mi się śnią
A mi się po prostu bardzo podobało. Każdy może w tym teścke wyczytać to co chce ;) 5
Filip to i tak masz fajnie ze pamietasz takie sny. Ja to rano nic nie pamietam :/
Pamętam tylko te które się powtarzają :)
Mi to się śni taka jedna łania ostatnio ^_^ Ale to swoją drogą... :D
Filip, nie słuchaj go, Jarek za dużo się nachlał piwa ostatnio XD
Piękne 5:)
Shiroi tez mi sie czesto sni xD jak biega po łącczce i bawi sie z motylkami :3 urocze stworzonko ^_^
WEŹ TY SIĘ IDŹ ZABIĆ, CO?! T.T
szkoda, że ja nie mam tak pięknych snów :3
Nom jest na co popatrzec :3 nioch nioch
Bardzo mi się podoba interpretacja Jareda :) Ode mnie 4
Hater tu byl bo cztery 5 i jedna czworka a srednia 4.3 :0
ocenki to ja mam w dupasie :)
już się przyzwyczaiłem do "anonima"
U mnie jedenaście ocen w tym większość to piątki, a ocena coś około czterech XD
No ale filip jak na jedno z twoich opo wejdzie jakis nowicjusz to jeszcze pomysli ze slabo piszesz po ocenach :0 To samo Klaudus
Niech się wtedy udławi xD
Moja Kladusia taka bojowa? Mrrrr... :D
jeśli ktoś po ocenach ocenia a nie po treści to niech się udławi :)
giń
Taka mała dziewczynka, która znika w pół drogi może wystraszyć, to fakt 4 :)
To było do Jareda, a Filipowi trza polać! XD
Slyszales Klaudie Filip? Chyba ja wkurzyles xD
aż z tej trwogi przestanę jeść pierogi ;p
Jared - giń.
Filip - masz ochotę na sake? XD
Hahah :D
nawet ryżowy trunek jest wart mojej uwagi :)
Wiem, teraz na kaszankę Cię naszło :)
Kasza i ryż :)
Kaszanka :T Typowo polskie słowo xD
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania